www.biznes-host.pl

Założony przez  DamYan.

Biznes-Host.pl


Hosting oferuje:
- Domeny
- Hosting wirtualny
- Serwery VPS OpenVZ
- Serwery VPS KVM
- Serwery VPS Windows
- Serwery dedykowane
- Certyfikaty SSL


Kody rabatowe dla użytkowników MyBB PL
Cytat:Aby otrzymać zniżkę po zamówieniu konta www (-20%) lub serwera VPS (-10%) napisz e-mail pod adres marek.drzewiecki@biznes-host.pl, w temacie wiadomości podaj [MyBB_PL], a w treści link do oferty na forum MyBB PL oraz swój login w panelu klienta Biznes-Host.pl.


Szczegóły:
http://biznes-host.pl/
Właśnie się przeniosłam :)
niewiele moge powiedzieć poza tym, że same przenosiny - forum z trzema 'przyczłapkami' na wordpressach - poszły znakomicie. Zarezerwowałam sobie na to dzień, wyrobiłam się w kilka godzin wraz z upgradem do 1.6.8, który to upgrade zawsze robię z plików zmian.
Wszystko tworzyło się błyskawicznie i intuicyjnie, a na domiar tego szczęścia DNS o dziwo przepięły się już po pół godzinie :)
Kontakt też niezły - szybka odpowiedź na moją prośbę. Zobaczymy teraz jak się będzie sprawować.
Witam, chciałbym gorąco polecić hosting biznes-host, od niedawna mam u nich swój serwis i chodzi naprawdę świetnie, bez żadnych uchybień i lagów. Obsługa bardzo miła, szczególnie Pan Marek, który pomoże w każdym kłopocie ze stroną.
Na serwerach vps mozna stawiac tylko strony czy coś jeszcze?
A czy to miejsce na takie pytania? Możesz sobie nawet tam kibel postawić jak chcesz.
DamYan napisał 06.07.2012, 11:12:
Daj popracować moderacji :) Jeśli pytanie Ci się "nie podoba", użyj funkcji ZGŁOŚ. To oni oceniają, czy pytanie, czy wypowiedź jest "kiblowa".
Niekoniecznie, nie każda firma pozwala na stawianie np. TS czy serwerów gier na VPSach.
Witam.

Może Pan instalować na serwerach VPS co tylko podpowiada wyobraźnia i jest zgodne z prawem - nie ograniczamy w żaden sposób zastosowania - jedyne ograniczenie to możliwości serwera i wirtualizacja.
Chce wykupić sobie serwer na biznes-host.pl lecz nadal mam wątpliwości. Mógłbym poprosić jakieś opinie? Tutaj piszecie że dobry a na innych forach że zły :/
Zależy z kiedy czytasz opinie. O ile dobrze kojarzę, kiedyś była to inna firma, inne osoby się tym zajmowały i faktycznie było nieciekawie (czasy marki logout.pl?). Niemniej teraz jest jak najbardziej ok, zresztą nie od wczoraj :)
Czyli można by zainstalować u państwa serwer do Gier Multi Player ?
Na VPS/dedyku tak.
Rabat dotyczy też kont SEO?
Oczywiście że tak :)
Witam.

Z przyjemnością ogłaszamy kolejną promocje trwającą tylko w weekend.
Zasady są proste: Kup lub odnów dowolne konto www lub serwer VPS w sobotę lub niedzielę i zyskaj do 3 miesięcy gratis!

Regulamin i szczegóły promocji dostępne są na naszym blogu:

http://biznes-host.pl/blog/promocja_weekend

Przypominamy również o Bazie Wiedzy, na której można znaleźć wiele ciekawych poradników:
http://biznes-host.pl/help/

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:
mail: pomoc@biznes-host.pl
tel. 503 414 990

Pozdrawiamy

Biznes-Host.pl sp. z o.o.
Grodziska 17a
60-363 Poznań

NIP: 779-237-52-44
Regon: 301439993
Może skorzystam z oferty. Ktoś już korzysta z ich serwisu?



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości