www.biznes-host.pl

Założony przez  DamYan.

jak to jest najpierw kupuje serwer, opłacam go i następnie pisze maila o rabat i wtedy oni mi go zwracają?
Z firmą biznes-host mam do czynienia już od dość długiej ilości czasu. Zaczęło się kupna małych serwerów www, kolejnie vps a obecnie korzystam z usługi sponsorowanej. Mogę powiedzieć, że to kawał porządnej firrmy, no pewnie - zdarzają się chwilowe pady, jak np. ten niedawny zw. z brakiem prądu, ale dzięki profesjonalnemu podejściu ekipy można im to "wybaczyć;)
Ja przez 3 miechy testowałem tam VPS w najtańszej opcji i sprawował się naprawdę rewelacyjnie. Wszystko działało jak trzeba, serwer nie mulił, dobry support. Ostatnio mieli jakąś wpadkę z zasilaniem i wszystko przestało działać w nocy do rana ale pewnie wyciągnęli z tego wnioski :D
Witam

Z przyjemnością informujemy, iż na mocy umowy z RIPE Biznes-Host.pl uzyskał status LIR-a. Jest to kolejny etap rozwoju zmierzający do zapewnienia kompleksowej oferty.

Umowa z RIPE pozwoli nam na rozpoczęcie świadczenia usług pozyskiwania i utrzymywania internetowych zasobów numeracyjnych takich jak numery systemów autonomicznych (ASN), klasy adresowe typu provider independent zarówno dla protokołu IPv4 jak i nowego standardu IPv6.

https://www.ripe.net/membership/indices/...ostpl.html

Ten rozwój nie byłby możliwy bez Was - dziękujemy wszystkim naszym obecnym i byłym Klientom.

Biznes-Host.pl sp. z o.o.
Grodziska 17a
60-363 Poznań

NIP: 779-237-52-44
Regon: 301439993
Jakie macie opinie o VPS? Warto czy lepiej kupić w innej firmie?
@albatros

Wiesz... czasami lepiej przepłacić te parę złotych niż brać coś u konkurencji za niższą kwotę, bo nie zawsze wychodzi się na takim interesie dobrze.
Co do biznes-host nie mam żadnych zastrzeżeń, hosting www mają bardzo dobry, a co do VPS to niestety się nie wypowiem bo nie miałem okazji ich testować, co do usług b-h to są one na wysokim poziomie.
Na hostingu nie wolno oszczędzać :)nauczyłem się tego i stosuję ta zasadę od bardzo dawana. Wolę zapłacić 30 zł więcej i mieć świadomość, że nie będzie problemów niż zaoszczędzić i rwać włosy jak problemy nastaną;/
Ale może się też okazać, że ten droższy hosting jest jakościowo gorszy od tańszego ;)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
(11.11.2012, 13:52)Nidrax napisał(a): Ale może się też okazać, że ten droższy hosting jest jakościowo gorszy od tańszego ;)

Oczywiście :)
MyBB PL stoi na VPS z BH i nie mamy żadnych problemów, zarówno z obsługą, jak i z supportem. Z czystym sumieniem polecam.
Niestety, ale jeżeli ktoś ma postawionego TeamSpeak 3 i są ataki DDoS to hosting wtedy jest nie miły dla tych osób, z własnego doświadczenia to wiem.
A tak nie mam żadnych zastrzeżeń.
Ogólnie to byłoby bezpieczniej, gdyby wprowadzili tak zwane "chmury" ( cloud ) jest to zapewnienie nietykalności dla hackerów :)
A ja mam pytanie odnośnie shared hosting w BH.

Mianowicie jak ze stabilnością i obciążeniami procesora w przypadku MyBB (pakiet start lub standard)?

Myślałem nad unixstorm.org ale niestety doszły mnie słuchy, że nadal po dorzuceniu shoutbox przekracza się bardzo limity CP (pakiet Biznes-1,Biznes-2) nawet przy małych forach.
Na razie hosting sprawuje się idealnie - zero problemów, strony szybko chodzą, support idealny. Co do awaryjności to się nie wypowiadam, ponieważ hosting mam kilka dni.

Cytat:A ja mam pytanie odnośnie shared hosting w BH.

Mianowicie jak ze stabilnością i obciążeniami procesora w przypadku MyBB (pakiet start lub standard)?
Na moim forum (link w sygnaturce) przy pakiecie Premium średnie obciążenie procesora wynosi 1,5% :)
@ti2008, Około 8% obciążenia (limit 20%) w pakiecie premium, na forum z 100-300 osobami online + średnią ilością pluginów.
Drogi? Znajdź mi hosting z tak dobrym supportem, parametrami i małą awaryjnością za mniejsze pieniądze (oczywiście mówię o naprawdę mniejszych, bo sprawy groszowe w skali roku nie mają sensu). Zauważ, że za najtańszy pakiet hostingu wirtualnego płacisz 41 zł w skali roku, czyli jedynie 3,4 zł/miesiącUżytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości