www.biznes-host.pl

Założony przez  DamYan.

Czy ta zniżka łączna 30% nakłada się w przypadku vps przy np zakupie na 3 miesiace dodatkow z ta drugą zniżka?
Zamówiłem pakiet Start z testem na 7 dni i mam wrażenie, że limit CPU do 5%jest zbyt rygorystyczny. Będąc sam na forum (zmieniając DNS tylko na swoim komputerze) MyBB w ACP mi zjada 4,5% - 8%. Podejrzewam, że moje plany z przejściem na Biznes-Host polegną.

A jeszcze jest do przeniesienia Wordpress...

Edit:
Zapominam, że to wskaźnik obciążenia całego serwera.
A ja dziś niestety muszę napisać, że support mnie olał. Zgłosiłem wczoraj problem, dostałem odpowiedź, że został rozwiązany, a tak naprawdę nie został rozwiązany, zostałem zapytany o szczegóły i od tej pory cisza... a problem nadal jest, sprawa pilna, support milczy. Niestety, od kilku miesięcy mam u nich kilka sharedów oraz od niedawna VPS i dziś zawiodłem się na pomocy technicznej, a do tej pory support był na bardzo wysokim poziomie.
A w dodatku serwery w ostatnim czasie działają baardzoo wolno i niestabilnie.

#edit: Sprawa rozwiązana i wyjaśniona. Serwery działają teraz szybko i stabilnie.
Przydałaby się strona z newsami nt. downtime, poprawkami, planowanymi downtime itp, nawet jeżeli byłaby to prywatna strona tylko dla zalogowanych użytkowników.
3 dzień po zakupieniu serwera wirtualnego - spisuje się dobrze. :)
Mają znakomite serwery VPS, polecam.
Szkoda, że można kupić na minimum pół roku:(
VPS-y/dedykowane na minimum miesiąc.
Konta www - minimum pól roku - ewentualnie daj znać na marek@biznes-host.pl to moge wygenerować wyjątkowo na kwartał.
Mam takie pytanie. co dzieje się po przekroczeniu miesięcznego transferu ??

Na moim obecnym hostingu blokowali stronę ;/
W przypadku dużego przekroczenia transferu kontaktujemy się z klientem i ustalamy co dalej - nie blokujemy z tego powodu kont.
Bardzo ich polecam :-) Mają super serwery i domeny, zero problemów.
Akurat jest w trakcie tworzenoa stylu a za około 3 miesiące tworze forum i na 100% właśnie u nich :-)

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
Witam wszystkich - pierwszy post.

Mi do gustu BH nie przypadło. Wypadałoby zaznaczyć w ofercie na pierwszej stronie oraz w tej sprzed niespełna miesiąca iż rabat NIE dotyczy VPS z Windowsem, co potwierdziły dwie osoby z BH drogą elektroniczną. Nigdzie wyżej nie jest to wspomniane.
Kontakt i czas odpowiedzi także umiarkowany moim zdaniem.

Szkoda, chciałem skorzystać a firma średnio się zaprezentowała. Co do jakości VPS się nie wypowiem.
Witaj,

Do czasu kontaktu nie moge sie ustosunkować ponieważ nie znam Pana/Pani adresu e-mail.

Na serwery VPS mamy 50% rabatu przy płatności rocznej wiec myślę iz to też wystarczająca zniżka.

Rozumiem ze niezadowolenie spowodowane tym ze rabat jest 50 a nie 75 % - niestety tutaj już nic nie pomożemy, gdyż każda firma określa sobie ceny i próg opłacalności.
Niezadowolenie spowodowane jest tym, iż oferta w dwóch miejscach jest błędnie sformułowana. W pierwszym poście "zniżka 10% na VPS" i jest tam wymieniony m.in. Windows, także w ostatniej ofercie mowa o "wszystkich serwerach VPS". Zwyczajnie wypadałoby to poprawić. Ja dzięki temu zgrzytowi nie wybrałem BH i zapewniam - nie przez różnice w zniżce.

DamYan, nic nie przeczy. Doprecyzowując - nie wybrałem BH ze względu na to, że nie dbają o to jak brzmi ich oferta, co spowodowało zgrzyt przy zakupie. Jeśli oferta brzmiałaby prawidłowo zgrzytu by nie było i wybrałbym ich usługi wiedząc, że promocja ma ograniczenia, a tak rozejrzałem się u konkurencji.

Podobnie wyżej "Biznes-Host" pisze "na serwery VPS mamy 50% rabatu". Skoro wcześniej identyczne sformułowanie nie dotyczy VPS z system Windows to skąd ktokolwiek ma wiedzieć co znaczy w tym przypadku? Nie chce prowadzić jałowej dyskusji, ale sorry tak to wygląda.
DamYan napisał 14.03.2013, 12:27:
Cytat:"Niezadowolenie spowodowane jest tym, iż oferta w dwóch miejscach jest błędnie sformułowana. /.../ Ja dzięki temu zgrzytowi nie wybrałem BH i zapewniam - nie przez różnice w zniżce."

No to wypadałoby się zdecydować, bo jedno przeczy drugiemu.
Muszę pochwalić firmę...serwer wytrzymał 1500 osób online (na raz), a pakiet to Premium Hostingu WWW (169 zł/rok).

Oczywiście nie był to nalot botów, że w kilka minut i po obciążeniu lecz cały dzień pracy ;)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości