www.biznes-host.pl

Założony przez  DamYan.

(24.08.2014, 10:56)Szogi1910 napisał(a): Jak dla mnie mają dobrą pomoc techniczną, która odpisuje w miarę szybko z zależności jaki się ustawi priorytet zgłoszenia. Pomijać już to pomagają jak zauważyłem wczoraj swoim klientką poza zakres ich obowiązków.

Mógłbyś to rozwinąć?
Też nie miałem z B-S problemów i z czystym sumieniem mogę polecić.
Mam tam serwer i blog na skrypcie Wordpress. Nie miałem żadnych problemów.
Dokładnie a ponadto mają bardzo szybki suport. Gdzie u innych firm ciężko o to. Mi praktycznie odpowiadają po kilku minutach do max 2h
Temat jakby troszkę ucichł, mam nadzieję że odpisanie po takim czasie nie będzie niemile widziane :)

W firmie Biznes-Host.pl posiadam wykupiony serwer VPS + DA, ten za 474 PLN przy opłacie rocznej, już ze zniżką. Niedawno przedłużyłem abonament na kolejny rok. Na serwerze trzymam kilka stron znajomych opartych na silniku PHP-Fusion, jedna malutka strona na silniku Joomla (praktycznie zerowy ruch), swoje nowo założone forum oparte na silniku myBB oraz pocztę we własnej domenie. Nie wiem ile procent mocy serwera wykorzystuje ale będą to na pewno bardzo małe liczby.

Jeżeli chodzi o jakość to jestem bardzo zadowolony. Serwer działa stabilnie, nie występuje zjawisko lagów, zmniejszenia prędkości pobierania plików w godzinach szczytu. Support działa bardzo sprawnie, jeżeli trzeba dostosować ustawienia domeny pod nietypowy skrypt czy zwiększyć limit przesyłanych plików to mam to zrobione w ciągu kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Zazwyczaj są to pierdoły i drobnostki które mógłbym sam zrobić ale nie chcę popsuć stron znajomych.

Z czystym sumieniem mogę polecić serwery VPS w firmie Biznes-Host.pl. Z innych usług nie korzystałem więc nie oceniam.
Również posiadam serwer i stronę, która obecnie jest na etapie budowy szczerze powiedziawszy daleko jej by nazwać serwisem internetowym, ale za jakiej 3 miesiące max będzie ukończona. Tak czy siak polecam firmę hostingową. Ne maiłem żadnych problemów.
Posiadam hosting od mintshost i generalnie nie ma problemów a oni są pod biznes hostem.
Czasami zdarzały się offy albo jakieś dziwne problemy z serwerem ale raczej wszystko było w miarę szybko naprawiane, nie polecam jedynie serwerów teamspeak bo nie mają w tym temacie dobrze skonfigurowanych serwerów...
Szybka pomoc techniczna, program partnerski na +. Posiadam u nich serwer wirtualny i nie mogę nic zarzucić.
Jedyne co raz mi się zdarzyło to niedostępność serwera w godzinach szczytu przez atak ddos (tak mi odpisano) który trwał od około 14.00-15.00 do 16.00-17.00. Dziwnie po napisaniu do supportu ustąpił - może to tylko zbieg okoliczności. W każdym bądź razie incydent ten był już jakiś czas temu i szczerze polecam tę firmę.
jest nadal ten kod na -20% ?
Tak, nadal jest.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Tak znalazlem juz kod na 25% ! Dziekuje :P
Posiadam plan Osobisty Standard w BH od pół roku. Po za kilkoma padami serwery działają bardzo dobrze. Większych zastrzeżeń co do działania hostingu nie mam.
Pomogłem?
Podziękuj klikając Pomógł.
Wspieram akcję "Dziękuję za pomoc"
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy moją domenę wykupioną w serwisie www.biznes-host.pl
mógłbym podpiąć pod serwer VPS na serwisie mintshost.pl?
Hokus Pokus kotlet z chrzanem, leci perm aeroplanem.
@up: W takich sprawach pisz do supportu...
Raczej bez problemu to zrobisz.
Gdy masz VPS to możesz podpinać w zasadzie co zechcesz.
W panelu DNS na BiznesHost ustaw rekord A z adresem IP serwera VPS.
Koniec :)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości