Propozycje zmian MyBBoard.pl

Założony przez  DamYan.

Shoutbox a czat to dwie różne sprawy.
Ale po co shoutbox, skoro jest chat? Nie potrzebny...
https://webboard.pl/forms.php?id=4 napisał(a):Nie masz uprawnień, aby przeglądać tę stronę. Możliwe powody takiej sytuacji:

1. Twoje konto może być zawieszone lub zablokowane.
2. Możesz nie mieć uprawnień do oglądania tej strony.
3. Twoje konto może być nieaktywne lub moderowane. (Prześlij ponownie kod aktywacyjny)
4. Odwiedzono tę stronę wpisując jej adres bezpośrednio w pasek adresu przeglądarki zamiast użyć odpowiedniego formularza lub odnośnika.


Zalogowano jako: 'Victor'

Way without back?
(26.08.2010, 15:11)Victor napisał(a): /.../

Way without back?

Check now! :)
Lovely, it works!
Witam.

Proponuje jakoś zrobić porządek w dziale Download gdyż obecna wersja MyBB to 1.6 ,a tam zalegają wątki z MyBB 1.4 ,a jak się szuka pluginów,tłumaczeń czy stylów trzeba wszystko czytać ,a jak będzie to poukładane będzie łatwiej ;)
A czemu niby zlikwidować wątek ze skryptem 1.4 lub tłumaczeniem? Wiele ludzi jeszcze korzysta ze starszej wersji skryptu, a co do Styli i grafiki również bym zrobił porządek, ponieważ nie wiem czemu, ale gdy się doda nowy wątek (chodzi o Style i Grafika) to powinien być on jako nowy, a jest na drugiej stronie i za bardzo ludzie nie patrzą na niego..
(30.08.2010, 19:27)Demek napisał(a): [...] a co do Styli i grafiki również bym zrobił porządek, ponieważ nie wiem czemu, ale gdy się doda nowy wątek (chodzi o Style i Grafika) to powinien być on jako nowy, a jest na drugiej stronie i za bardzo ludzie nie patrzą na niego..

Ponieważ wątki w tym dziale są poukładane alfabetycznie ;) I IMO to jest bardzo dobre rozwiązanie, bo tak masz w wielu download'ach ;)
Witam.

Cytat:A czemu niby zlikwidować wątek ze skryptem 1.4 lub tłumaczeniem?
Czy ja gdzieś tak napisałem ?
Musiałeś to inaczej zrozumieć niż ja :P
Chodzi i o to ,aby dodać poddziały do danych działów 1.4 oraz 1.6 ;)
Ja proponuje zmienić trochę klimat na forum pod święta i śnieg.
Włączyć naliczanie postów w HydeParku!
Rozbić HP na oddzielne działy i włączyć w nich naliczanie postów (n.p dział o muzyce, grach, hobby itp.)
Zrobić dział testowy, bez naliczania postów, czyszczony co miesiąc i każdy user byłby modem w tym dziale (ustawić grupę 'Użytkownicy' jako moderator takiego działu) Na każdym supporcie dotyczącym skryptów forumowych jest taki dział, dlatego dziwi mnie, czemu nie ma go tu...
Zgoda... dział testowy może być... ale uprawnienia moderatora? Na co? To nie jest płatny skrypt i nie waży 500mb, tylko kilka mb i można go swobodnie pobrać i zainstalować...
(13.12.2010, 14:39)XemiX napisał(a): Zgoda... dział testowy może być... ale uprawnienia moderatora? Na co? To nie jest płatny skrypt i nie waży 500mb, tylko kilka mb i można go swobodnie pobrać i zainstalować...

Zgadzam się z XemiXem.
Pomyśl, że użytkownicy mogliby przenosić te wątki do innych działów i przez to mielibyśmy więcej roboty przy sprzątaniu.
Pomysł może być.
(12.12.2010, 21:25)Turel napisał(a): Włączyć naliczanie postów w HydeParku!

Po co?

(12.12.2010, 21:25)Turel napisał(a): Rozbić HP na oddzielne działy i włączyć w nich naliczanie postów (n.p dział o muzyce, grach, hobby itp.)

Po co?^2
Przecież to forum-support MyBB, a nie forum wielotematyczne.

(12.12.2010, 21:25)Turel napisał(a): Zrobić dział testowy, bez naliczania postów, czyszczony co miesiąc i każdy user byłby modem w tym dziale (ustawić grupę 'Użytkownicy' jako moderator takiego działu) Na każdym supporcie dotyczącym skryptów forumowych jest taki dział, dlatego dziwi mnie, czemu nie ma go tu...

Ja mam takie samo zdanie jak XemiX i Dark15:
dział - ok,
opcje moda - po co?(^3)

Można w ACP wyłączyć dla danej grupy możliwość przenoszenia wątków do działów których nie moderuje. Dark15 najwyraźniej o tym nie wie...Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości