Propozycje zmian MyBBoard.pl

Założony przez  DamYan.

Proponuję zainstalować ten plugin na forum: Additional Usergroup Images (http://mods.mybboard.net/view/additional...oup-images ).
Dlaczego warto? Ponieważ jak któryś z userów ma więcej niż dwie grupy (Tuptuś, Soul Reaver, itp.) to nie widać za bardzo. A szkoda, żeby w oczach "tracił" ją.

@KoleŚ: Dlaczego chcesz zmieniać przycisk? Przecież takie przyciski są domyślnie w MyBB (rozmiar), zawsze: Nowy wątek, Zamknij i Odpowiedz takie są.
@ Koleś
pomysł fajny, jeżeli chce się zrównać przyciski wielkością, ale te rozmiary są takie nie bez powodu
przyciski z postbitu ( czyli te przy każdym poscie, a raczej pod każdym ;) ) są małe, bo się z nich nie korzysta tak często i nie powinny za bardzo powiększać tego paska, dodatkowo jeszcze dzięki rozmiarom może ich być tam nieco więcej ;)
z kolei przycisk Odpowiedz / Nowy wątek itp są duże znowu z kilku powodów: częstość użycia, jest na nie więcej miejsca ( bo nie powiększają układu strony specjalnie ), wypełniają pustkę w układzie, więc znowu wygląda to lepiej niż gdyby były małe ...
jak się zastanowić, to zawsze znajdzie się powód, by te przyciski były większe, a jak masz powód by zmniejszyć - robisz to, "my" najwyraźniej nie mamy

@ DarK15
ja nadrabiam userbarem ;)
Nie wiem czy było juz propowane takie coś ale czy nie dało by się zrobić aby autor był w osobnej kolumnie a nie pod nazwą tematu ?:)
możesz nieco jaśniej ? może podrzuć skrin z rysunkiem "jak to widzisz", jeżeli ciężko jest to wyrazić słowami ;)
A tak to widze:
http://forum.hard-style.eu/forum-21.html
:)
U mnie działa dobrze bez żadnych modyfikacji/poprawek itp. Nazwa wyleciała mi z głowy, a sam testowałem :P

Na temat wątku: Myślę, że warto zainstalować wtyczkę Advanced quick reply form - dodaje to wszystkie myCode z odpowiedzi zaawansowanej do szybkiej odpowiedzi.
Z nudów zrobiłem taki większy trochę banerek. Jako ze nie wiedziałem gdzie takie coś dać to wklepałem to tu. Przy wrzucaniu na serwer zrobiło sie troche czarne tło :/ ale oryginał mam jak coś.

[Obrazek: 47274696083429414814.png]
Wpadłem na taki pomysł.
Forum byłoby jeszcze bardziej Web 2.0, gdyby miało zaokrąglone rogi w thead'zie. Chociaż sam thead byłby za mały, to może w dodatkowych kodach css dodać wysokość tak na 38px?
Jeśli popieracie pomysł to piszcie.
DamYan napisał 19.06.2010, 12:49:
Po co dublować wątki?
Jestem zdania że lepiej nie przesadzać z radiusami. :P
Można by zrobić lekkie zaokrąglenia GRAFICZNIE z jakiś śmiesznym efektem.
Serwery CS REKSIO:))
być bardziej Web 2.0 ... lol

Web2.0 to idea, dość ogólne określenie przede wszystkim dotyczące serwisów tworzonych przez użytkowników ( treść generowana przez społeczności ), typowym przykładem jest wikipedia ( użytkownicy tworzą artykuły ), czy youtube ( wrzucanie filmów ), na swój sposób, fora internetowe są tym samym ... i proszę, już zasłużyliśmy na certyfikat Web 2.0 ;P

od strony wyglądu Web 2.0 charakteryzuje się przede wszystkim CZYTELNOŚCIĄ i PROSTOTĄ
krągłości i inne dostępne technologie, np gradienty, to dodatki, którymi można poprawić wygląd, ale należy uważać, by w zachwycie nowymi technologiami nie przesadzić, nie nadużywać ich

ok, to było sprostowanie, względem "bycia bardziej web 2.0" ;)
co do wprowadzenia krągłości - to już jak kto woli, mi pasują linie proste :p
(05.06.2010, 23:33)DamYan napisał(a):
(03.06.2010, 10:47)DarK15 napisał(a): gribo - możesz zmienić w opcjach profilu jak ten ci nie pasuje.
Osobiście zmieniłbym wyświetlany pod avatarem tekst z "MyBB" na "wersja MyBB", bo tak jest ok, ale jak ktoś ma ustawione "starsza" to dziwnie to brzmi... MyBB: starsza.

Słusznie, poprawione.
W porządku jest pod reputacją, ale jeszcze w polach profilu jest tylko MyBB ;)
A ja mam taki pomysł, do paczki Cybual dołączać nowy domyślny styl dla MyBB, zachęciłoby to użytkowników do skryptu
To chyba do cybula nie ogólnie o mybb.
Serwery CS REKSIO:))
(18.04.2010, 12:17)Cybul napisał(a): Jeżeli uważasz, że wtyczek jest za mało lub chcesz po prostu porozmawiać na temat owej paczki - skontaktuj się ze mną poprzez [Obrazek: postbit_email.gif] [Obrazek: postbit_pm.gif] lub GG: 13982008
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
W statystykach chyba ładniej by wyglądał gdyby "Grupy użytkowników" było mniejszą czcionką.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości