Hosting/domeny Hostingi - opinie, uwagi, dyskusje

Założony przez  DamYan.

Sam odpowiem na moje pytanie xd.
Na xaa.pl nie podoba mi się cPanel - nie do konca spolszczony itp.
Na boo.pl nigdy nie miałem żadnej strony/forum to nie wiem.
Jeszcze musze poważnie pomysleć nad hostingiem. Wole płacić SMS'em bo nie jestem jeszcze pełnoletni i dla mnie to wygoda:) Czas pokarze.
Dzięki za opinie,
pozdrawiam:)
Pewnie SMS to wielka wygoda. Sam jestem pełnoletni i SMS jest o wiele wygodniejszy niż np przelew. Polecam ci xaa ,a Cpanel jest w dużym stopniu spolszczony. W reszcie polonizacji pomoże ci tłomasz fujka google ;)
Nie chcę robić offtopicu, ale myślę, że kupując hosting sms chcecie zaoszczędzić. A jak to naprawdę wychodzi? 4zł x 12 = 48zł rocznie. No i nie na jakichś super warunkach.
Nie lepiej kupić serwer płatny z góry, np. 30zł i cieszyć się lepszymi możliwościami?

Ja bym wybrał boo.pl, jeśli już bym musiał, bo o tym xaa ani razy nie słyszałem, poza tym nie wydaje mi się jakieś takie... profesjonalne.
Serwis hostingowy xaa.pl jest dostepny również pod adresem proserwer.pl. Może to coś Ci mówi.
hmmm płatność sms nie jest tańsza tylko wygodniejsza, to jej główny plus.
Na boo panel wygląda przyjemnie, w całości sposzczony. Znalazłem coś takiego : inwestnet.com, bije te hostingi na głowe jeżeli chodzi o parametry i cene, przejrzyjcie oferte (jakość usług zostawia wiele do życzenia).
Na https://inwestnet.com/ mają naprawde znakomitą oferte! Jedyne co mnie odstrasza to koszt odnowienia domeny. Miał kotś u nich strone?
Laki, przecież nie musisz u nich kupować domeny. ;)

boo.pl i xaa.pl obsysają niemiłosiernie. mizerne wsparcie, niska wydajność, ponadprzeciętna awaryjność, pozostawiające wiele do życzenia parametry. a płatność SMS? to fanaberia cwaniaków, chcących zdzierać pieniądze z dzieci. jesteś niepełnoletni? a w czym to przeszkadza? przelew może wysłać niemowlak. raz, że taniej, dwa, że dostajesz znacznie lepszy serwer.

niemal każdy będzie od nich lepszy.
Ten post chyba nie dotyczy tego wątku ale zapytam. Wukupiłem hosta na inwestnet.com, i nigdzie nie ma podanego dostępu do cPanelu. Jest tylko do iPanelu, ale tam mozna tylko edytować swoje dane. Czy miał ktoś strone w tym serwisie? Proszę o pomoc , nawet na pw.
Proszę nie usuwać tego posta;/
trzymaj, opisałem tutaj hosting boo.pl : http://mijagi.interkuza.pl/index.php/200...czy-warto/
Na temat boo.pl wszystko wiem. Odraziło mnie to co napisał autor owego blogu.
xaa.pl - sam nie wiem. Jeszcze poszukam, zobacze i w tedy zdecyduje.
inwestnet.com - okres próbny, jeszcze 13 dni:)
http://www.free-web-host.me/ - może komuś się przyda.
http://yoyo.pl
są reklamy, ale są i na to sposoby
Witam

Szukam jakiegoś hostingu do 400-500 MB z MYSQL , PHP itp pod MYBB

CBA odpada bo przy rejstracji tworzysz FTP a mi potrzebne takie co robisz konto i możesz mieć np z 2 konta FTP i sam robisz bazę MYSQL i inne potrzebne do FTP a nie samo generuje jak na CBA :/
A jaką gotówka dysponujesz?
Chodzi o darmowąUżytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości