Hosting/domeny Hostingi - opinie, uwagi, dyskusje

Założony przez  DamYan.

Darmowy hosting mybb- www.eloforum.pl - najlepsze rozwiązanie.. (brak reklam, brak opłat)
(22.07.2009, 08:56)gynio napisał(a): Darmowy hosting mybb- www.eloforum.pl - najlepsze rozwiązanie.. (brak reklam, brak opłat)

Nie podoba mi się to.
(22.07.2009, 13:51)Victor napisał(a):
(22.07.2009, 08:56)gynio napisał(a): Darmowy hosting mybb- www.eloforum.pl - najlepsze rozwiązanie.. (brak reklam, brak opłat)

Nie podoba mi się to.

Co masz na myśli?
Mam na myśli:
  1. całkiem dziwny regulamin
  2. bardzo opisaną pomoc (nic tam nie napisane...)
  3. listę ostatnich 10 założonych for (jak dla mnie powinniście skracać adresy bo chyba wychodzi poza belkę)
  4. brak opisu pluginów i stylów
  5. brak informacji o transferze, ilości miejsca na HDD, backup'ach i reszcie parametrów
Witam,
Który hosting polecacie?
Xaa.pl czy Boo.pl - macie jakieś doświadcznie, miałes(aś)/masz forum na którymś z tych hostingów? Pisz który lepszy!
Z góry Dzięx.
Pozdrawiam.
na boo.pl dużym minusem jest limit plików i mały transfer
Xaa ,ponieważ z tego co czytałem na tym forum na boo jest wiele skarg.
Od zawsze, gdy kupywałem hosting to na boo.pl, lecz po pół roku (?) zmieniłem zdanie o nim... Pewnego dnia forum wysiadło i nei działało 3 dni, odpowiedź z haldepasku nei były wyczerpujące, jak i nie wysilali się, aby pomóc, więc przeniosłem swoje forum na inny hosting... Z xaa.pl miałem doczynienia raz - nie podoba mi się ich panel oraz system podpinania domen i w ogóle.. Ja nie polecam aktualnie żadnej ;x
Obydwa z tego, co tu wypisują ich użytkownicy to padaczki. Wiem, że da się w Polsce kupić w miarę sensowny serwer za 100 netto rocznie, ale za te ceny, które podają na stronach mówią same za siebie.

Zdzierają na SMSach, wiedząc, że właśnie one będą mieć największe wzięcie, a to nie oznacza nic innego jak chęć łatwego zarobku, niekoniecznie w zamian za adekwatną jakość.

Tanie jest drogie, jak mawiają :)
płacąc (bodajże) 2,66zl/miesiąc nie spodziewajmy się nie wiadomo czego. Na stronę domową b. dobre hostingi, wygodne płatności poprzez SMS i co najwazniejsze niedrogo.
(23.07.2009, 18:23)unlock napisał(a): płacąc (bodajże) 2,66zl/miesiąc nie spodziewajmy się nie wiadomo czego. Na stronę domową b. dobre hostingi, wygodne płatności poprzez SMS i co najwazniejsze niedrogo.

No właśnie o tym mówię - niedrogo i awaryjnie vs trochę drożej i nie-awaryjnie. Chyba jest oczywiste, że wybieramy to drugie.
Ja zdecydowanie polecam xaa.pl. Na boo.pl już mi forum padło (tak jak Jack'owi). Ja z xaa.pl jestem zadowolony.
(23.07.2009, 18:45)virus4 napisał(a): Ja zdecydowanie polecam xaa.pl. Na boo.pl już mi forum padło (tak jak Jack'owi). Ja z xaa.pl jestem zadowolony.

co wg Ciebie znaczy padło ?
Tak xaa jest dobre. Jaka awaryjność ? Mam stronkę rok już będzie i ani razu nie padła :P
padło, padło, wysiadło, padło, wysiadło. Jeżeli padnięciem nazywa ktoś błąd 500 to każdy serwer pada. Ja osobiście używam boo.pl i co do "padania", nie mam zastrzeżeń, jedyne co mnie boli, to, to, że jest dziurawy jak większość polskich serwerów. Dlatego żebyś nie wiem jak się namęczył przy zabezpieczaniu skryptu, to mogą Cię zaatakować od strony serwera. Bezpiecznym serwerem jest np. : http://www.linuxpl.com/, ale jak widac koszty sa x razy wyższe :PUżytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości