Nasze ostatnie grafiki

Założony przez  Exclusive.

[Obrazek: 2hs955x.jpg]

Co sądzicie ?
Imo, wieje nudą. Nic poza tym nie mam do dodania. Styl jest najzwyczajniej zwyczajny.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
A co myślicie o stylu WinForum.eu? :P
przypomina win95 xd
Styl WinForum.eu? Mógłbyś powiedzieć czemu? :D
Tak może napisać tylko ktoś, kto nigdy nie używał Win 95...
Tak właśnie śledzę oba style c0snta i mój i oba nie wszystkim muszą się podobać, ale w żadnym nie widzę podobieństwa do Windows 95 :P
@up
Jak dla mnie jest w porządku. Elegancko i minimalistycznie, tylko dałbym ten panel do zmiany kolorów na górę.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Wg mnie odpada, ponieważ wtedy musiałbym to znacznie zmniejszyć i nie pasowałoby do stylu metro :)
c0nst, jak Nidrax zauważył - wieje nudą. Styl sam w sobie ma potencjał, więc magluj go ostro. :) Nagłówek jest w porządku, spróbuj coś zrobić z contentem, ożywić trochę działy.

hipekxd, Twój styl jest genialny - o czym chyba już pisałem. ;) Robi wrażenie, jest estetyczny, czytelny i uporządkowany. Widok wątków jest ciekawie zaprojektowany. Wszystko to ładnie nawiązuje do tematyki forum. :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Aktualnie pracuję nad tym:
[Obrazek: modestd.jpg]

Niezbyt twórcze, ale myślę, że wywoła zainteresowanie.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Ja bym usunął tą belkę z "dział/wątków/itd". Wiesz minimalizm... i może więcej kafelek?
W sumie masz rację co do tego tcata. Jeśli chodzi o kafelki – pomyślę jeszcze, jak to ogarnąć. Na pewno w wersji mobilnej stylu będzie to bardziej kafelkowe, ale co do wersji normalnej, muszę trochę pomyśleć.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Siemka!
Co sądzicie o tej pracy?
[Obrazek: bornf.png]

@Nidrax
Co do twojego layouta - jak dla mnie kolorystyka miła dla oka, i bardzo spodobała mi się opcja wyboru koloru forum :) (jeśli te kolorowe kropki to rzeczywiście jest ta opcja o której napisałem :P ) Prosty, ale bardzo ładny i estetyczny styl, bez zbędnych bajerów :) Nie widzę tam nic, co by mi przeszkadzało :) 10/10
Nie wiem czy mnie zrozumiesz, ale jest to takie wszystko zbite :) Tzn. w metro powinny być duże odstępy i ogólnie wszystko wielkie, a tu jest z tym średnio. Reszta w miarę ok :)

Chodzi mi o pracę Nidraxa.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości