Nasze ostatnie grafiki

Założony przez  Exclusive.

Ciekaw jestem ilu mamy na forum dusz artystycznych :) Które to bawią się w malowanie ;)

Zacznę od siebie, czasem coś skrobnę dla relaksacji w gimpie. Nigdy nie uważałem się za grafika i z racji tej proszę o nieocenianie moich prac :P

Grafika nr. 1

[Obrazek: cosuf5.jpg]
Kliknij aby uzyskać pełny wymiar.


To kompozycja kilku pędzli i stock'ów :)
Gimp 2.4.5, Windows Xp
Łał :D Ja bym czegoś takiego nie zrobił ;D Owszem, czasem skrobnę coś w GIMPie ale raczej z marnym skutkiem ;)
szulcu napisał(a):Łał :D Ja bym czegoś takiego nie zrobił ;D Owszem, czasem skrobnę coś w GIMPie ale raczej z marnym skutkiem ;)

Hehe :) To też jest marnym efektem :)

No ludzie faktycznie nie ma tu żadnych zapalonych grafików?:P
Ze świecą takich szukać ;D
Nawet fajne = )

Exclusive nie spróbował byś zrobić dla mnie logo na forum??
Exclusive: fajne masz pędzle grunge'owe, z Deviant Art? Bo ja mam tylko jeden :P Zrobiony przez siebie na dodatek :D
Graficy łączmy się :D
Chciałbym, abyśmy w tym temacie wymieniali się doświadczeniem i pokazywali swoje prace. ;)

Jako autor tematu zacznę. Ostatnio bawiłem się abstrakcją i oto efekt moich poczynań:

Głębia oceanu:
[Obrazek: ocean.png]

Bursztyn:
[Obrazek: bursztyn.png]

Piekło:
[Obrazek: hell2b.png]

Feniks:
[Obrazek: feniks.png]

Mam ich trochę więcej, ale chciałbym żebyście wrzucali też swoje (niekoniecznie abstrakcje :D)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
A można tutaj wrzucać sygny itp ?
(23.09.2009, 20:53)Tidus napisał(a): A można tutaj wrzucać sygny itp ?

Tak, taki jest cel tego tematu :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
super ci wyszła ta głębia oceanu :) mógłbyś jeszcze w głębi dodać cień wynurzającego się stwora xD
Niedługo zrobię nową sygnę to ją tutaj wstawię ;)
"Dzieło" nr 1

"Dzieło" nr 2

"Dzieło" nr 3

Takie luźne zabawy z GIMPem :D
(24.09.2009, 06:56)elek napisał(a): super ci wyszła ta głębia oceanu :) mógłbyś jeszcze w głębi dodać cień wynurzającego się stwora xD
Ciekawy pomysł. Muszę kiedyś spróbować, ale na większym obrazku dla lepszego efektu ;)
(24.09.2009, 13:57)Tidus napisał(a): Niedługo zrobię nową sygnę to ją tutaj wstawię ;)
Czekamy :)
(24.09.2009, 18:00)hippie napisał(a): /../
Takie luźne zabawy z GIMPem :D
Świetne, zwłaszcza ta "zorza polarna", ciekawy efekt :P
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
To może i ja się pochwalę, ale w sumie nie zrobiłem nic szczególnego. :P
http://i43.tinypic.com/n130k1.png
http://i39.tinypic.com/30m4h87.png
Jest jeszcze 3 praca, ale ze względu na tematykę nie pokażę jej, nie chcę warna.
(25.09.2009, 02:23)androll33 napisał(a): To może i ja się pochwalę, ale w sumie nie zrobiłem nic szczególnego. :P
/.../
Proste i nowoczesne, do tego ładnie dobrane kolory. Świetne na jakiś plakat albo tapetę ;)
(25.09.2009, 02:23)androll33 napisał(a): Jest jeszcze 3 praca, ale ze względu na tematykę nie pokażę jej, nie chcę warna.
Możesz mi wysłać ją na pw? :D
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości