Który CMS wybrać?

CMS  Założony przez  danielpl.

Tak wszyscy, nie lubię tutaj Joomli, a jest ona świetna prowadzę na niej serwis od 3 miesięcy - www.swiatwyscigow.pl, a do tego bodajże od 2000 roku na początku na Mambo, później na Joomli istnieje www.f1ultra.pl ;). Jest to jeden z najlepszych CMS'ów, a obsługa jest banalna, tylko trzeba myśleć co się robi.
Dokładnie, wszystko jest dla ludzi. Joomla jest b. bezpieczna. Na inne CMS można znaleźć mnóstwo exploitów, na joomle ostatni był w listopadzie;> luka polegała na zresetowaniu hasła adminowi (chyba przez formularz przypomnienia hasla).
Jest dużo dodatków, więc można sobie połatać stronę ;). A do tego co trochę wychodza łatki, naprawiające kilka błędów o średniej wartości i tych o małej.
Witam,
Prowadzę forum o grze(Tibia), jednak celem serwisu było forum + portal, zintegrowany z forum. Jak? Po prostu - jedna rejestracja, jedno logowanie, ostatnie wątki na forum lub posty(to nie problem) i kilka innych "bzdet". No ale jednak na własny portal zabrakło doświadczenie itp. A nikt za darmo tego nie zrobi(no, chyba, że ktoś się chętny znajdzie i pomoże?), dlatego potrzebuję CMSa tylko nie wiem który wybrać. Co proponujecie?
WordPress chodzi z mybb więc proponuje go wykorzystać :D
Ja proponuje Joomla- Portal MyBB- Forum
Ja polecam obydwa rozwiązania, ale jedno bardziej, a mianowicie WP.
A jaki sprawdzi się w niewielkim sklepie na max 1000 produktów?
(23.06.2022, 06:33)karry napisał(a): A jaki sprawdzi się w niewielkim sklepie na max 1000 produktów?
WooCommerce?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Ja mam na WOO i shopify, oba mają plusy i minusy. Jak ktoś nie zna się na tworzeniu stron to polecam jednak shopify.

Dobre opinie mają również presta oraz magento. Najlepiej jest samodzielnie poczytać sobie zalety oraz wady każdego z tych rozwiązań. Ewentualnie skontaktować sie z firmą, która postawi nam sklep. Szczególnie jeśli nie mamy dużego doświadczenia w tematyce:
Batflat, dawniej LekkiCMS, jjest dobrą darmową alternatywą.
Oficjalny profil Pecetowicz na Webboard.

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub IPS do MyBB albo na odwrót? Napisz do nas.
1. Zastanów się, co chcesz sprzedawać
2. Poznaj konkurencję i wypisz sobie, czym możesz się wyróżnić/czego brakuje
3. Wstępnie przemyśl sposoby promocji: do kogo docierasz, gdzie są te osoby, jakie kanały komunikacji będą skuteczne
Zastanów się komu zaufać.. Kto potrafi coś zrobić a kto tylko ma dobry PR. Przejrzyj jako potencjalny klient konkurencję.. sprawdź czy strona szybko się ładuje, jak pokazane są produkty.. jakie są bramki płatnicze,tpay ,przelewy24. Pay pal odradzam.. jakie są formy wysyłki.. współpracuje z furgonetka..

Duże znaczenie ma wybór agencji do reklamy - obecnie dobre efekty dają działania w mediach społecznościowych z uwagi na to, ze jest spora konkurencja na rynku ecommerce.
InvisionPowerBoard
Moim zdaniem presta - nieograniczona ilość integracji z hurtowniami. Wersje zoptymalizowane, zabezpieczone - działają idealnie. Bez abonamentów, pełna kontrola nad oprogramowaniem, sklep na własność, support techniczny.
Od siebie mogę dać namiar na firmę, która może Ci taką stronę stworzyć jeśli potrzebujesz pomocy https://blackdale.eu/tworzenie-sklepow-internetowych/ Zresztą powinni doradzić wiele innych rozwiązań.
Wiem. Czy jest tutaj jakiś wątek dotyczący Wix?

Mam kilka problemów z optymalizacją strony zbudowanej na tym CMSie.

Ogólnie podoba mi się ten system tyle że strony budowane za jego pomocą są mega powolne.
od kupy czasu buduje https://www.rabbittranspoland.com/ i mam problem z tym ze cws są wszędzie na czerwono.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości