Awansy, nominacje, zmiany w ekipie

Założony przez  pagenoare.

Temat do informowania użytkowników o zmainach w moderacji. Np. Ktoś dostał status moderatora, ktoś go stracił itp. Tutaj można również gratulować tym osobom.

Awans!
Kto: DamYan
Posada: Super Moderator
Powód: Pomoc userom, po wypowiedziach sądze, że zasługuje na to.

To tyle narazie. :)
pagenoare napisał(a):Tutaj można również gratulować tym osobom.

Awans!
Kto: DamYan
Posada: Super Moderator

Gratuluję i życzę żebyś nie musiał zbyt wiele kasować (chyba, że to lubisz)
patryk napisał(a):Gratuluję i życzę żebyś nie musiał zbyt wiele kasować (chyba, że to lubisz)

Daj spokój :) Raczej będę służył pomocą i wspierał rozwój MyBB na polskich ziemiach. Mod to nie tylko porządek ;), ale i. człowiek!
Awans!
Kto: bryn
Posada: Dowódca grupy tłumaczy
Powód: Tłumaczenie skryptu.
No to gratuluję:
bryn - tobie avansu
DamYan - tobie człowieczeństwa :)
Awans!
Kto: DamYan
Posada: Administrator
Powód: Pomoc w rozwoju supportu.
no gratuluje gratuje DamYan

może ktoś w końcu do zauważy moje uwagi :D
Dziękuję za powierzone mi przywileje, ale i obowiązki :) Mam nadzieję, że zasilając grono zarządzających Supportem i Forum - przyczynię się wspólnie z Wami do większej powszechności tego skryptu oraz będę mógł rozwiajać go, by stawał się coraz lepszy :cool:

Lukas/z: wszystko w swoim czasie :D
Gratulu DamYan bardzo dużo pomagasz ; ) ale czasem i krytykujesz.
Gratulacje DamYan i powodzenia na nowej drodze zyciowej :)
Zaslugujesz na bycie adminem w 101%
Wspólnie z administracją i moderatorami wyłoniliśmy kolejną osobę, która wesprze Support od "ciemnej strony mocy" :), a jest nią:

matc

[Obrazek: avatar_63.jpg]

Wkrótce matc zostaną przydzielone odpowiednie działy, a tymczasem gratuluję mu w imieniu ekipy Supportu i życzę owocnej pracy :)
Kolejna nominacja - status moderatora otrzymuje:

hjr

Od dziś, mam nadzieję, godnie będzie nosił "blachę":

[Obrazek: team-mod.gif]

Życzę mu, jak zwykle w takiej sytuacji - samych dobrych dni na stronach Supportu, nieustannej chęci pomocy i ciągłego poszerzania wiedzy nt. MyBB.
Kolejne zmiany - tym razem nieco daleko idące.



Po długiej nieobecności z posadą administratora żegna się:

dewholer

[Obrazek: dewholer_avatar-1.png]

W imieniu całej ekipy Supportu - dziękujemy za to, że z nami współtworzyłeś forum od tej "ciemnej strony mocy" i zawsze służyłeś pomocą użytkownikom.

dewholer otrzymuje status użytkownika forum.



Został stworzony nowy profil administratora, mianowicie posada administratora technicznego. Do jego obowiązków będzie należeć opieka nad naszym serwisem od strony technicznej.
Zatem od dziś administratorami technicznymi na forum będą:

pagenoare

[Obrazek: avatar.jpg]

oraz

hjr

[Obrazek: avatar_352.jpg]

Dla pagenoare będzie to niewielka zmiana ;), gdyż do tej pory posiadał status administratora, jednakże hjr - gratuluję awansu na wyższe stanowisko i życzę samych sukcesów, dużo chęci do pracy i jak najmniej kłopotów ze skryptami forum :)
Mamy i nowego tłumacza :) w ramach podziękowania za wykonane dwa tłumaczenia i zachęty do tworzenia nowych - Lampard zostaje Tłumaczem :) Będzie miał dostęp do działu poświęconego rozwijaniu tłumaczeń - żeby mu było wygodniej pracować. :D
[Obrazek: 1686832926467427558d94fno3.png]
Dzięki wielkie za zaufanie, bo nie jestem długo na forum ;] Cieszę się z tego stanowiska, bo to spora niespodzianka dla mnie :) Nie wiedziałem, że moje tłumaczenia będą się wam tak podobać :) Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam ekipe, mam nadzieje, że będzie się dobrze razem współpracować :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości