Awansy, nominacje, zmiany w ekipie

Założony przez  pagenoare.

Szkode że idzie lubiłem go... No ale wszystko idzie dalej. No nic powodzenia stary :)
Ale to nie znaczy, że zniknie z forum :) po prostu mniej aktywny będzie, ponieważ nie ma czasu.

Ale tak czy siak raz na jakiś czas na pewno będzie pomagać nam/wam i służyć swoją wiedza.
(11.08.2009, 11:56)Laki11 napisał(a): Widocznie tak pokierował los życiem Lukasa, że musaił zrezygnować(?).
Na forum będę, ale nie będę w ekipie. Jak bardzo będę się udzielał na MyBBoard.pl? Jeszcze nie wiem, ale możecie być spokojni, będę się starał abyście mieli jak najlepszą pomoc dotyczącą MyBB. Jak nie tu, to... :P
Czyli nie będzie tak źle. Pewnie przedmówcy myśleli że odejdziesz na zawsze bo większość mentorów (dewholer, Ninurta itd.) rzadko odwiedzają to forum po odejściu z ekipy.
Ludzie odchodzą z ekipy nie bez przyczyny, kiedyś było to najlepiej i najszybciej pomagające forum dzięki Marines'owi - lecz jakieś niedorozwinięty dzieci czepiały się go. Ekipa coraz bardziej się pomniejsza:( Reszta głównie wchodzi, i wychodzi byle by nie stracić stołka. To moje zdanie i nie zmienię go chyba że naprawdę się poprawi sytuacja - rozumiem, że nie każdemu krytyka ta na rękę.

Edit: Virus nie rób się mądry, co miałem na myśli powiedziałem. Nie przekształcaj tego ot tak! Gdyż tego nie lubię!
(11.08.2009, 19:05)nad3jf napisał(a): Ludzie odchodzą z ekipy nie bez przyczyny, kiedyś było to najlepiej i najszybciej pomagające forum dzięki Marines'owi - lecz jakieś niedorozwinięty dzieci czepiały się go. Ekipa coraz bardziej się pomniejsza:( Reszta głównie wchodzi, i wychodzi byle by nie stracić stołka.

Bez przesadnego tragizowania, nad3jf. Mówiąc, że tylko dzięki marinesowi rozwijało się forum, lejesz na pracę tłumaczy, grafików, beta-testerów, moderatorów i administratorów.
Pisząc, że ludzie odchodzą, racja, odchodzą, ale czy nie przychodzą nowi? Czy nowe znaczy gorsze? Nie, nowe znaczy inne. Jeśli nie potrafisz sobie z tym poradzić, to już Twój lokalny problem, nie globalny, więc nie ma co generalizować.

Inna sprawa, że jesteś tutaj od lutego, więc o tym "co robi starszyzna" nie powinieneś się raczej wypowiadać, bo nie sądzę, abyś zadał sobie tyle trudu, by poznać historię MyBBoard.pl od początku. Nie byłeś uczestnikiem jej tworzenia, a teraz pozawalasz sobie podsumowywać całokształt. Nie masz podstaw, by to robić nie krzywdząc Ekipy swoim podsumowaniem.

Jeszcze inna sprawa - masz zaledwie 30 parę postów, w ciągu pół roku bycia na Supporcie. Ludzie, którzy znaleźli się w Ekipie, to zazwyczaj aktywni użytkownicy, którzy w większości przybliżają MyBB innym i samym sobie pisząc wartościowe posty. Dlatego każdy może stać się członkiem Ekipy, a nie tzw. "wybitne jednostki". Praca, praca, i jeszcze raz praca, zdrowe współzawodnictwo, chęć zdobywania i dzielenia się wiedzą. To cechy członka Ekipy, które posiada KAŻDY jej aktualny i były członek. Nie tylko marines, czy Lukas.
Cóż, miło było być w Ekipie. Jestem dumny z tego, że jako jeden z pierwszych użytkowników dotrwałem aż do teraz. Ciężko określić jak wiele nauczyłem się będąc tutaj. W końcu w 95% nie odpisywałem na posty, gdy nie wiedziałem nic o danym zagadnieniu. Za każdym razem skłoniło mnie to do "obadania" tematu (w końcu na tym polega nauka, prawda?). Ewoluowałem razem z MyBB i choć niektórym się zdaje, że mam ogromną wiedzę o tym skrypcie to dla mnie jest to po prostu kolejny skrypt napisany w znanym dla mnie języku programowania (PHP ofc.). Rozumienie kodu w zupełności wystarcza do "bycia mistrzem". Moja ewolucja postąpiła dalej. Poznałem język Ruby, który radykalnie zmienił moje podejście do programowania. Niestety (a może i stety...) zdałem sobie sprawę, że PHP można o kant d*py potłuc, dlatego też nie poświęcam mu już tak dużo czasu. Poza tym z wiadomych powodów wkrótce czasu będę miał jak na lekarstwo. Życzę powodzenia nowym członkom Ekipy (lub jak to ktoś powiedział "młodej krwi"). Niech czerpią równie wiele przyjemności z pracy tutaj co ja (ba! więcej!). Nie zamierzam znikać z areny MyBB. Jeżeli ktoś bardzo za mną tęskni (tak, wiem, wiem... niewiele takich się znajdzie) to wie gdzie mnie szukać.
Ruby(onRails) porównywać do PHP to grzech!

Chyba, że będziesz porównywać CodeIgniter/Kohana do ROR... inaczej PHP nie ma szans.
I wcale nie jest złym językiem ;) Inaczej jak wytłumaczysz to, że "jest to szajsowaty język, ale ma ponad 50% popularność" (nie wiem jaką ma, ale w Polsce może to być pewnie z 80%, albo i więcej... .
DamYan napisał 24.08.2009, 21:56:
Blue: wróćmy do tematu wątka :)
3 zmiany na stanowiskach.

Po krótkim czasie bytu w szeregach Ekipy MyBBoard.pl, w wyniku nadmiaru prac poza serwisem MyBBoard.pl odchodzi ze stanowiska BlueMan:

[Obrazek: av100x100.jpg]

BlueMan otrzymuje status MyBB Mentora.

2ga zmiana to AWANS!

W bardzo krótkim czasie udowodnił, że tajniki grafiki nie są mu obce, poza coraz większą wiedzą nt. skrypty MyBB.

[Obrazek: laughhm7.gif]

Z funkcji Beta-Testera Adrian awansuje na Grafika!

Adrian, oprócz tworzenia grafiki na potrzeby MyBBoard.pl, wspomoże Tuptusia w moderowaniu działów związanych ze stylami.

Serdecznie gratuluję i życzę jak najwięcej sukcesów oraz dobrych prac graficznych na nowym stanowisku.W wyniku znikomej aktywności i braku kontaktu ze stanowiska Beta-Testera zdjęty zostaje przemu.

[Obrazek: avatar_32.jpg]

przemu otrzymuje rangę MyBB Mentor.
Dzięki ;) Postaram się wywiązywać ze swoich zadań.

Ah, wzruszyłem się :D
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
No gratulacje dla Adraina:) Szkoda, że Blue "odchodzi". Trudno:) ThX for ALL xd
Zmiany w Ekipie, jeszcze w starym roku.

O pierwszej trzeba wspomnieć... jako pierwszej :D Długoletni tłumacz, długoletni grzebacz w kodzie, świetny programista, autor kilku wtyczek niestety opuszcza szeregi tłumaczy.

[Obrazek: avatar_2.gif]

Najważniejsze jednak jest to, że nie opuszcza nas, tylko zmienia blachę. Od dziś - bryn przejmie rolę Administratora Technicznego.

Gratulacje!Niestety z posadą Administratora Technicznego, w wyniku natłoku zajęć żegna się Victor.

[Obrazek: avatar_830.jpg]

Bardzo dziękuję za ciężką i owocną pracę. Mam nadzieję, że nadal będziesz aktywnym użytkownikiem wspierającym społeczność MyBBFanów w Polsce, u nas na stanowisku MyBB Mentora.Ta nominacja chyba nikogo nie zdziwi. Pojawił się na naszym forum jak grom z jasnego nieba (i to wcale nie chodzi o awatar) i ciągle błyska to tu, to tam, pisze pluginy, wylewa z siebie wiedzę, dzieląc się nią z radością z innymi.

Mowa oczywiście o SoulReaverze

[Obrazek: avatar_2650.png]

SR uzupełni Ekipę na stanowisku Beta-Testera. Serdecznie gratuluję i życzę dużo wytrwałości i pracowitości na nowym stanowisku.
Gratki dla bryna i SoulReavera oraz podziękowania dla Victora. Nie raz już korzystałem z jego wskazówek udzielanych na forum. :)

PS: Kto teraz będize tak świetnie zajmował się tłumaczeniami jak bryn? :)
Dziękuję ekipie za dość długą, miłą pracę. Wam użytkownikom - że miałem komuś pomagać.

Jak można było zauważyć, moja aktywność w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zmalała - nie chciałem aktualnych problemów mieszać jeszcze z MyBBoard.

Jeżeli nabiorę trochę sił to z tego co wiem drzwi do ekipy (BT/Moderator) są dla mnie otwarte - tak więc do zobaczenia?
Dziękuję za awans
mam nadzieję że podołam wymaganiom ^_^'

zacznę od naprawy pluginu, który zdaje się jest używany na tym forum

PS.
(29.12.2009, 10:04)DamYan napisał(a): ... jak grom z jasnego nieba (i to wcale nie chodzi o awatar) i ciągle błyska ...
zastanawiam się co ma avatar ( przedstawiający Soul Reaver'a ) do gromu z jasnego nieba?? ja nie błyskam, ja pożeram wasze dusze, haps :PUżytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości