Sport - Czyli nasza aktywność poza forum

Założony przez  pr0woKator.

Mnie nazywają sportowym świrem i w sumie nie bez powodu. Trenuję siłowo i co drugi dzień jeżdzę rowerem. Jestem również trenerem personalnym
Polecam wam ten styl życia :)
ja trenuję w domu - pierw był orbitrek, potem się rozwalił i zaczęła kwaratanna więc kupiłem sobie drążek, mam kilka hantelków i sztangę. Sąsiad dał mi starą ławeczkę i jakoś to idzie powoli :)
Dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze sportem, warto rozpocząć od aktywności o niskim lub umiarkowanym natężeniu, a następnie stopniowo zwiększać intensywność treningów. W każdym przypadku warto też dbać o odpowiednie rozgrzewki przed treningiem i rozciąganie po nim, aby uniknąć kontuzji i poprawić elastyczność mięśni.
Ja polecam bieganie, 2-3 razy w tygodniu po minimum 30 minut. Znacznie zmniejsza ryzyko udaru, który w obecnych czasach zaczyna się nawet przytrafiać 20 latkom z powodu siedzącego trybu życia.
Biegałem w zeszłym roku, zimą przestałem. Wiem, ze wiele osób biega również w zimie ale sam nie byłem w stanie się do tego zmusić ;)

Za to chciałbym wrócić teraz wiosną.

Swoją droga zastanawiam się również nad kupieniem sobie roweru elektrycznego: https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e-...ng,2,15375 Jakie macie zdanie na temat rowerów trekkingowych od Fischer? Czy ktos ma może rower od nich?Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości