Nabór na moderatorów na forum MyBBoard.pl

Założony przez  DarK15.

Zobacz w Portalu - Nabór na moderatorów na forum MyBBoard.pl[Obrazek: 136936e2f6ad0f6250255a0f7ab562b0.gif]

Otwieramy wielką rekrutację na moderatorów na forum MyBB PL!

Jeśli masz czas, chęci w pomocy rozwoju forum i skryptu, lubisz pracę moderatora - nie czekaj, zgłoś się do naszej ekipy jako osoba z reguły pilnująca porządku.

Mamy bardzo duże zapotrzebowanie na osoby chętne na to stanowisko, dlatego każda aplikacja będzie dla nas cenna.

Liczba kandydatów na to stanowisko jest nieokreślona - każdy ma szansę wejść w szeregi naszej ekipy. Wystarczy tylko wysłać aplikację znajdującą się pod tym linkiem: https://webboard.pl/forms.php?id=2

Zanim wyślesz aplikację, sprawdź jednak czy spełniasz wymagania na to stanowisko.
  • Moderator wchodząc w szeregi ekipy akceptuje  Prawa i obowiązki Moderatora - https://webboard.pl/thread-5422.html
  • Moderator powinien przynajmniej raz dziennie wejść na forum i zająć się działami mu powierzonymi.
  • Moderator musi mieć przynajmniej 25 wartościowych postów na forum.
  • Moderator musi aktywnie uczestniczyć w życiu Ekipy.
  • użytkownik aplikujący na moderatora powinien mieć jak najmniejszą liczbę ostrzeżeń na forum.
Każda osoba, która wysłała aplikację zostanie poinformowana o negatywnym lub pozytywnym rozpatrzeniu jej formularza.

Zatem zapraszam do aplikowania!
Złożyłem aplikacje na mod-a ... , ile mam czekać na jej rozpatrzenie ?
Takich pytań padło już setki, zresztą już kiedyś tobie wyjaśniano ile czasu trzeba czekać na rozpatrzenie aplikacji: Rekrutacja do MyBB PL - Post #60523
Czy to wciąż aktualne? Bo przyjeliście nowe osoby do ekipowiczów więc pytam?
A widzisz tutaj gdzieś informację, że nabór został zamknięty?
Nie. A dlaczego nie mogę napisać? Pisze, że nie mam uprawnień.
Dlatego, że nie masz wystarczającej liczby postów, aby wysłać aplikację.
Wymagana liczba to 25 postów, co zresztą też zostało u góry napisane...
Wszystkim chętnym przypominam, że rekrutacja nadal jest otwarta i wciąż czekamy na wasze aplikacje!
Gdzie dać tą aplikacje ?
Nie mam 25 postów , ale pracuję długo z tym skryptem , i umiem dobrze programować strony.
(08.10.2011, 18:14)kamileks36824 napisał(a): Gdzie dać tą aplikacje ?
Nie mam 25 postów , ale pracuję długo z tym skryptem , i umiem dobrze programować strony.

Należy mieć 25 postów aby złożyć aplikacje na moderatora.
Czy ma to być zajęcie charytatywne? :)
(14.10.2011, 17:31)duhol napisał(a): Czy ma to być zajęcie charytatywne? :)
Nie, nie zajmujemy się działalnością charytatywną. :)

Jeśli pytasz, czy praca dla MyBBoard.pl ma charakter wolontariatu to odpowiem - owszem.
Jedyne czego możesz oczekiwać to współpracy w miłym gronie, doskonalenia swojej wiedzy i organizacji oraz satysfakcji z niesienia pomocy innym. :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Przypominamy, że dalej poszukujemy osób na stanowiska moderatorów na naszym forum. Serdecznie zachęcamy do składania aplikacji na to stanowisko!
Rekrutacja nadal trwa! Chętnych zapraszamy do składania aplikacji!
Po naciśnięciu 'wyślij' przeniosło mnie na stronę główną forum. To dobrze czy źle? Tak pytam, bo po prostu oczekiwałem jakiegoś powiadomienia, że aplikację wysłano.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości