Programowanie

Założony przez  alicja09876.

Hejka, mam pytanko, bo mam syna który cały czas siedzi przy komputerze, chciałabym żeby poprostu tą miłość komputerową wykorzystał prawidłowo. Chciałabym go zachęcić do nauki w kierunku programowania. Proszę o pomoc od czego zacząć, może ktoś może pomóc, zeby zainteresować syna, żeby mu pomóć poprostu. Jak będzie mu się podobało to tez bym chciała kupić dobry komputer, może mi ktoś podpowie. Dziękuję z góry)
Hej, najlepiej moim zdaniem to znależć korepetytora młodego z programowania, żeby mogli sobie porozmawiac na różne tematy, i w między czasie żeby Pani syn nauczył się programować, może poszukać na serwisach korepetytorskich fajną osobę)
Nie wiem, czy nadal jest to istotne. Znam fajną firmę Buki. Wybierz przedmiot i poziom nauczania, swoje miasto i dzielnicę, cenę za usługę, miejsce zajęć: u siebie, z dojazdem, online (Skype). Zobacz listę dopasowanych korepetytorów i specjalistów według wskazanych parametrów. Szukać korepetytora można samodzielnie lub przy pomocy administratora, który zaproponuje najlepszych kandydatów. Detale: https://buki.org.pl/Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości