Problem z zalogowaniem

Założony przez  mrkarpiuk.

Z góry przepraszam ale nie wiedziałem gdzie napisać.
Podczas logowania wyświetla mi się 
"Konto zostało zablokowane po 5 nieudanych próbach logowania. Na Twój adres e-mail została wysłana wiadomość z instrukcjami jak odblokować swoje konto."
Lecz nie dostaje żadnego email jak to naprawić aby się zalogować, dzięki !
Możesz wysłać e-mail do pomocy technicznej.
Jakiej pomocy technicznej jaki adres?
To konto to raczej bot, więc nie słuchałbym go. Z drugiej strony nie podałeś żadnego linka i niewiadomo czy chodzi o Twoje forum czy u kogoś na forum się nie możesz zalogować. Jeżeli to Twoje i nie przychodzi mail to prawdopodobnie masz problem ze skrzynkami mailowymi. Sprawdź czy możesz wysłać jakąś masową korespondencję. Być może musisz ustawić SMTP w zakładce konfiguracja > ustawienia poczty e-mail.

Tak btw, aż trudno uwierzyć, że mając tyle postów i mając tutaj tak długo konto napisałeś dwa tematy w złym dziale i bez wymaganych podstawowych informacji.
Moje forum i podałem błąd wiadomość ""Konto zostało zablokowane po 5 nieudanych próbach logowania. Na Twój adres e-mail została wysłana wiadomość z instrukcjami jak odblokować swoje konto."


To że mam tyle konto nie znaczy że tyle tutaj siedzę, jak bym wiedział gdzie dac to bym tak zrobił.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości