Pojawia się cały tekstowy kod strony w edytorze szybkiej edycji posta

Błąd   Założony przez  Kamilo0002.

Adres forum:
simsony.info


Wersja silnika:
1.8.36


Opis problemu:
Ponownie nie wiem, czy to w tym dziale czy w stylach. Nie wiem nawet jak nazwać ten temat. Pewnie i tak nie dostanę tu odpowiedzi, ale zamieszczę to dla Was jako ciekawostkę.
Napotkałem strasznie dziwny problem na moim forum. Przy próbie szybkiej edycji posta i usunięciu linijki, którą wrzucam na screenie (tylko dokładnie takim jej zaznaczeniu), nagle pojawia mi się w edytorze cała strona w formie tekstu. Wszystkie posty w temacie aż po stopkę forum.

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2023-10-13-o-23-26-33.png]
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2023-10-13-o-23-26-55.png]
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2023-10-13-o-23-25-53.png]

Nie wiem czemu załadowane załączniki nie pojawiają się w temacie więc wrzucam na zewnętrzny hosting.
Podaj link do stylu. Bo rozumiem że na domyślnym szablonie jest ok?
Jest to styl Emerald. https://community.mybb.com/mods.php?acti...w&pid=1037

Na domyślnym, ani innym starym stylu, nie mam w ogóle opcji szybkiej edycji 🤔
EDIT: Dobra przywróciłem oryginały szablonu domyślnego i jest szybka edycja i na tym szablonie jest to samo.

EDIT2: Wkleiłem cały kod tekstu z tamtego wątku w tym okienku i jak dam szybką edycję i usunę te linijki to jest dokładnie to samo, więc to problem całego skryptu, nie tylko mojego forum.

Kod który to powoduje:

[align=center]
[color=#FF0000][b]Swoje prośby o rangę zgłaszamy w tym temacie[/b][/color]

Pytania [url=http://simsony.info/Thread-Ranga-mechanik][b]tutaj[/b][/url].[/align]
Dawno już nie działam z mybb ale z tego ci pamiętam w aACP jest coś takiego jak weryfikacja zgodności plików, poszukaj, i zrob to,co skoro jest to na każdym szablonie to ewidentnie coś z plikiem js jest nie tak

Jestem użytkownikiem aTwojego forum (mam 3 simsony)
Nie wiem czy jasno to napisałem w poprzednim poście, ale miałem tam na myśli, że ten błąd występuje również na tym forum Webboard, czyli jest to problem ogólnie ze skryptem Mybb.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości