Brak opcji OTWÓRZ/ZAMKNIJ FORUM

Błąd   Założony przez  solitario.

Adres forum:
giniemyzhonorem.pl


Wersja silnika:
1.8.33


Opis problemu:
Podczas prac nad forum, zostało ono zamknięte. Niestety po pewnych modyfikacjach przestało mi działać, więc przywróciłem całość kopii plików na ftp.
Kiedy myślałem, ze wszystko jest OK i można otworzyć forum, to po wejściu do panelu ACP nie mam opcji otwórz/zamknij forum.
Czy jest jakaś szansa naprawy bez reinstalacji?


Załączone pliki Miniatury
   
Właśnie ta opcja widoczna na screenshocie służy do otwarcia/zamknięcia forum. Ten dopisek odnośnie administratorów może być mylący bo jest zaraz nad opcjami Tak/Nie, ale to tylko informacja, że niezależnie od tego czy forum będzie otwarte czy zamknięte, to administratorzy nadal będą mieli do niego normalny dostęp.
tak, ale w tym miejscu powinien być wybór:
FORUM OTWARTE/FORUM ZAMKNIĘTE, a jak widać na załączonym zrzucie nie mam tej opcji. Nic mi nie da zmiana typu czy administrator może mieć dostęp do forum, kiedy jest ono zamknięte, ponieważ zwykły użytkownik po wejściu widzi informację że forum jest zamknięte i nie mam opcji w ACP żeby otworzyć forum.
Jak zaznaczę, że Administrator nie ma możliwości podglądu do forum, kiedy jest zamknięte, to będzie widział to samo co użytkownik, czyli nic i komunikat że forum zamknięte,
Jeśli chcesz otworzyć forum, zamiast TAK zaznacz NIE.

Adnotacja administratorzy będą nadal mogli przeglądać forum jest informacją dla Ciebie, że jeśli będzie zaznaczone TAK administrator będzie mógł przeglądać zamknięte forum.

   
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
rozumiem, dzięki @Łukasz ! troszkę nieprzytomny jest w związku z chorą, a komunikat troszkę mnie wprowadził w błąd.
Przepraszam i dziękuję za pomoc!



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości