Spolszczenie - błąd logowania/rejestracji

Założony przez  solitario.

Cześć,

2 dzień walczę z instalacją MyBB i zrobieniem forum, niestety zauważyłem że przy każdym razie, kiedy instaluję spolszczenie MyBB to wywala mi później błąd z logowaniem i rejestracją.
Czytałem tutaj na tym forum jak to naprawić, niestety wskazówki nie podziałały i za każdym razem muszę na nowo instalować MyBB, co doprowadza mnie już do obłędu :(

Wersja MyBB to 1.8.33, próbowałem instalować MyBB przez hosting i wgrać spolszczenie z oficjalnej strony, jak i również pobrać od razu stąd MyBB ze spolszczeniem.
Już chyba 6 raz to robię, mimo iż nie instaluję teraz na razie żadnych pluginów ani styli.

https://webboard.pl/thread-74833-post-32...#pid321598

niestety nie pomogło, w dodatku w jednym z tych szablonów nie miał tej wymienionej linii.
Cześć,

napisz, na czym dokładnie polega problem (strona logowania nie renderuje się / wyświetla się, że hasło jest niepoprawne / pojawiają się błędy w konsoli itp), oraz czy błąd występuje na szablonie standardowym. Dodatkowo ułatwiłoby nam udzielenie Ci pomocy, gdybyśmy dostali adres strony oraz konto testowe z uprawnieniami zwykłego użytkownika. Zweryfikuj też, czy paczka tłumaczeń, którą wrzucasz, zawiera tylko pliki z tłumaczeniami, czy może coś więcej, co nadpisuje istniejące pliki
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
ogarnięte, można temat zamknąć :)
Poftorek napisał 26.02.2023, 16:58:
Nie zamykamy wątków, zamiast tego możesz podzielić się rozwiązaniem dla osób, które będą miały w przyszłości podobny problem :)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości