Witajcie!
Tytułem wstępu w zasadzie, to mój drugi post na forum, spędziłem tu dość dużo czasu na szukaniu pomocy (czytałem)
Nie chcę uchodzić za martwą duszę, to pochwalę się co dzięki naszej społeczności udało mi się stworzyć.
Forum PES, to platforma zrzeszająca miłośników maxi skuterów.
Jesteśmy regionalnym forum wielkopolskim, wielkopolski klub maxi skuterowy Poznańska Elita Skuterowa.
Maxi skuter to określenie zarezerwowane dla jednośladów z silnikami od 125 cm3 w górę, sam poruszam się skuterem z silnikiem 600 cm3, ale są też większe pojemności.
Zalety skutera prezentujemy na naszym forum, tutaj jedynie nadmienię: automatyczne przełożenie CVT, dobrze osłonięty motocyklista przed wiatrem czy nawet deszczem, bardzo duże schowki pod siedziskiem i mniejsze w okolicy kierownicy,...
Forum jest otwarte w części sprawozdawczej i innych tematach, które nie są tematami organizacyjnymi, te zarezerwowane są dla grupy aktywnych i zarejestrowanych użytkowników z którymi spotykamy się również w realu.
Nasze forum otwiera się stopniowo, użytkownik w pierwszej kolejności wita się ze wszystkimi przedstawiając z imienia po czym automatycznie otwierają się kolejne wrota do dalszej zakamarów platformy, ale nie wszystkie (zachowane jest stopniowanie w przyjmowaniu użytkowników), ostatni etap to ręczne dodanie do grupy "klubowiczów".
Zdaję sobie sprawę, że wszystko technicznie u nas idealne nie jest, ale działamy już kilka lat i stopniowo staramy się eliminować niedociągnięcia naszej platformy od strony informatycznej. 
Wszelkie uwagi czy podpowiedzi mile widziane.

Jeszcze raz wielkie dzięki za i Wasz wkład również w budowę naszego https://forum.pes.j.pl/