Hobby na trudne czasy

Założony przez  Milena25.

No właśnie, co polecacie jako zajęcie by oderwać się od aktualnej rzeczywistości? :P
Praca
Oficjalny profil Pecetowicz na Webboard.

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub IPS do MyBB albo na odwrót? Napisz do nas.
Przeczytaj dobrą książkę, zacznij coś kolekcjonować, pójdź na jakiś kurs online.
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Dzięki :)
Tworzyć coś kreatywnego, uczyć się języków, pobiegać/ćwiczenia
MojeSłowo - Twoje słowo w internecie, dołącz do dyskusji ;)
Nieco przewrotnie, nieco filozoficznie zapytam: tylko po co "odrywać się od rzeczywistości"?
Ona nam towarzyszy i będzie towarzyszyć, nieważne jaka akurat jest. Jeśli hobby miałoby być ucieczką od problemów: nie polecam, bo one sobie na nas spokojnie poczekają, w międzyczasie solidnie narastając i potem będziemy mieli z nimi tylko więcej roboty ;)

Jeśli zaś chodzi po prostu o jakiejś zajęcie, to przede wszystkim warto próbować. Jednego, drugiego, trzeciego zajęcia, aż coś zaskoczy. Zdecydowanie nie polecam iść drogą "kałczingowej gadki-szmatki" (pisownia celowa), bo sam miałem etap, że byłem oczarowany rozwojem osobistym. Z perspektywy czasu: to radości nie da. Dobrze, jeśli hobby nam nie szkodzi, jeszcze lepiej jak coś wnosi oprócz przyjemności, ale bez spiny. To ma być przede wszystkim fun.

Ze swojej strony polecam aktywność fizyczną, u mnie odmieniła życie (to nie znaczy, że u każdego musi).
Podróże ;)
Miałem kilka planów na wypady w tym roku, troche sie pozmieniało. Raczej nie pojedziemy nad morze bo orientowałem się w cenach noclegów oraz jedzenia i jest po prostu drogo. Polskie morze w sumie zawsze bylo drogie, ale w tym roku jest już koszmarnie drogie.

Za to wybieramy sie na kajaki, konkretnie do Słowenii. Oczywiście nie samodzielnie, ale wypad będzie organizowany wraz z biurem podróży. Z którym już lecieliśmy na kajaki (raczej nie zdecydowałbym się na podróż samochodem bo kilkadziesiąt godzin w aucie to dla mnie zbyt dużo, samolotem jest zdecydowanie łatwiej).
Wędkarstwo jako odskocznia od PCtów ;)
Oficjalny profil Pecetowicz na Webboard.

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub IPS do MyBB albo na odwrót? Napisz do nas.
(05.09.2022, 11:40)jarnat napisał(a): Podróże ;) https://seriale.best/

Dokładnie i te jeżdżone i te chodzone w sensie rowerek lub spacerek :P
zdecydowanie instrumenty! na przykladowym pianinie juz po kilku tygodniach mozna grac proste, ladne utwory. zdecydowanie polecam
Nie przejmuj się, każdy nawet najgorszy dzień ma swój kres.
Ja nie mam w sumie zbyt oryginalnych zainteresowań. Muzyka, sport, podróżowanie ;)
Cytat:Ja nie mam w sumie zbyt oryginalnych zainteresowań. Muzyka, sport, podróżowanie  [Obrazek: wink.png]https://e-movie24.pl
Ja również  lubię podróże, ale także filmy i seriale ;)
Ja w wolnym czasie lubię sobie pograć w Piłkę nożną, podłubać coś przy samochodzie i posłuchać muzyki :)
Hej,

Moją pasą są książki, co roku wypisuję listę jaką chcę przeczytać :)

W obecnym roku udało mi się przeczytaj 8 książek



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości