Szukam kodu lub nazwy

Szukam  Założony przez  Rese7666.

Adres forum:
headshot.gameclan.pl

Wersja silnika:
HLDS

Opis problemu:
Witajcie. Kompletnie nie mam pojęcia jak to się nazywa, nie mogę znaleźć nazwy ani jakiejkolwiek podpowiedzi jak to znaleźć. Połowa stron mi nie działa ze względu na to, że mieszkam za granicą. Dodaje screena i bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu poprawnej nazwy lub jeżeli ktoś byłby hojny to link lub kod... Z góry serdecznie dziękuję.


Załączone pliki Miniatury
   
Ale czego dokładnie szukasz? bo na screenie jest wiele rzeczy... chodzi ci o górny pasek z ogłoszeniami?
Oficjalny profil Pecetowicz na Webboard.

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub IPS do MyBB albo na odwrót? Napisz do nas.
(09.07.2022, 21:43)Pecetowicz napisał(a): Ale czego dokładnie szukasz? bo na screenie jest wiele rzeczy... chodzi ci o górny pasek z ogłoszeniami?

tak. te "flagi", które można zamknąć krzyżykiem. Kolorowe z podglądem na głównej stronie
Z tego co widzę na screenie jest widoczny motyw pod Invision Community. "Flagi" jak to nazwałeś są wbudowane w skrypt IC.

Taki News Bar pod MyBB możesz zrobić przy użyciu poradnika: https://community.mybb.com/thread-40446.html albo wgraniu wtyczki np. OUGC Announcement Bars
Oficjalny profil Pecetowicz na Webboard.

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub IPS do MyBB albo na odwrót? Napisz do nas.
(10.07.2022, 11:59)Pecetowicz napisał(a): Z tego co widzę na screenie jest widoczny motyw pod Invision Community. "Flagi" jak to nazwałeś są wbudowane w skrypt IC.

Taki News Bar pod MyBB możesz zrobić przy użyciu poradnika: https://community.mybb.com/thread-40446.html albo wgraniu wtyczki np. OUGC Announcement Bars
Dziękuję Ci bardzo !  Dziwnym zbiegiem okoliczności wpisywałem news bar, lecz jak pisałem wyżej, strony mi nie wchodziły :/ sprawdzę później i dam znać, jeszcze raz dzięki 🔥
Zbadaj element albo wyswietl zrodlo strony i tam bedzie kod wraz z CSS mozesz sobie przerobić.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości