Nowy telefon

Założony przez  karry.

Szukam telefonu do 3k PLN z polskiej dystrybucji (nowy), który godnie może zastąpić P20 Pro.
Czego oczekuje?
Aparat: nie gorszy niż P20 Pro.
Bateria: min 4 h SoT
Ekran: max. 6.4 - 6.5 cali.
Jednak oczekiwałbym najlepszej możliwej kultury pracy (nie, nie gram w gry ani nie nagrywam filmów).
Inne kwestie raczej obojętne.
Brałem pod uwagę trzy telefony:
- Galaxy S20 FE
- Galaxy S21 FE
- iPhone 12, aczkolwiek zastanawiam sie nad dopłatą do 13
Czas zakupu nie jest dla mnie jakoś bardzo istotny, chciałbym coś złapać w okresie najbliższych dwóch miesięcy jeśli coś sensownego wleci na promocje.
Jednak mam pewne przemyślenia odnośnie wyboru, gdyż:
- S20 FE dla mnie źle leży w dłoni i obawiam się, że mógłby wypadać, dodatkowo przeczytałem o problemach związanych z wypadającym przyciskiem co trochę odrzuca mnie od tego modelu. Jaka jest skala tego problemu?
- S21 FE, tutaj widać znaczną poprawę w stosunku do pewności chwytu w stosunku do S20 FE, jednak ponawiam pytanie, czy następna nie odziedziczył tego problemu? Dodatkowo wiem o lekkim nagrzewaniu Snapa, jednak jakie to są sytuacje? Tylko gry + nagrywanie w 4k?
Czasami potrafiłem przegrzać P20 Pro, gdy miałem go połączonego przez bluetooth z zegarkiem i z samochodem, dodatkowo odpalone google maps + yanosik. Głównie takie czynności wykonuja najczęściej i to stanowiłoby u mnie największe obciążenie jednostki. 
Raczej jestem skierowany do S21 FE (biorąc pod uwagę możliwości w stosunku do ceny, a także kompletności), jednak mam obawy odnośnie tego przycisku, a także przegrzewania się przy wykonywanych czynnościach.
Dziękuje bardzo za każdą udzieloną porade.
S21 FE to dobry wybór, ale rozejrzyj się jeszcze za Xiaomi 12X lub GOOGLE PIXEL 6 5G
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
A ja mogę śmiało polecić Xiaomi 11T Pro, ma 5000mAh baterię i wytrzymuje wiele dłużej na baterii, parametry też ma bardzo dobre.
MojeSłowo - Twoje słowo w internecie, dołącz do dyskusji ;)
(23.06.2022, 08:40)Kamilz125 napisał(a): A ja mogę śmiało polecić Xiaomi 11T Pro, ma 5000mAh baterię i wytrzymuje wiele dłużej na baterii, parametry też ma bardzo dobre.

A jak wygląda kwestia zdjęć?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Bardzo dobre zdjęcia i duża szczegółowość w nocy, dodatkowo w opakowaniu ładowarka 120W gdzie wczesniej w 10 dawali 30W :)

Polecam z całego serca.
MojeSłowo - Twoje słowo w internecie, dołącz do dyskusji ;)
Xiaomi
Oficjalny profil Pecetowicz na Webboard.

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub IPS do MyBB albo na odwrót? Napisz do nas.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości