Pokaż/Ukryj Post

Założony przez  MATEO43.

Adres forum:
[uzupełnij]


Wersja silnika:
[uzupełnij]


Opis problemu:
Witam serdecznie i prosze rzyczliwe osoby o pomoc , otóz borykam sie z problemem ukrycia cześci opisu posta/wątku który czasami zajmuje sporą część strony i zeby pobrać załącznik trzeba zjechac na sam dół.Dokładnie chodzi mi o to jak dodać button lub zwykły tekst pokaż/ukryj ze jak sie w niego kliknie to pokaze sie reszta tekstu.
Jezeli jest jeszcze mozliwość to blagam o jakis opis gdzie to wstawic ,do jakiego pliku.
W załączniku przesyłam screena na którym w czerwonej ramce jest przykładowo zaznaczony tekst ktory mial by byc ukryty.
Za wszelką pomoc bede bardzo wdzięczny.


Załączone pliki Miniatury
   
Wszystko wstawiasz oczywiście do index (strona główna w szablonach, ACP --> Style i szablony --> Szablony...)
pomiędzy <body> i </body> wklej:




<button title="Zobacz więcej" type="button" onclick="if(document.getElementById('buttonkamilz125')
.style.display=='none') {document.getElementById('buttonkamilz125')
.style.display=''}else{document.getElementById('buttonkamilz125')
.style.display='none'}">Pokaż ukryty tekst</button></p>
</body>

<div id="buttonkamilz125" style="display:none">
Tutaj tekst, który chciałbyś zobaczyć po kliknięciu...
</div>


Tam gdzie "pokaż ukryty tekst" to nazwa buttonu (przycisku) wyświetlanego użytkownikowi,
"Tutaj tekst, który chciałbyś zobaczyć po kliknięciu..." - Twój ukryty tekst,
"Zobacz więcej" - tekst, który będzie wyświetlany po najechaniu na button.

Wszystko masz dla uproszczenia w HTML'u, tylko wkleić.
MojeSłowo - Twoje słowo w internecie, dołącz do dyskusji ;)
OK wszystko pieknie działa tylko ze w tym momencie nie chodzi mi o strone indexu tylko o strone na której jest przykładowo  zrobiona wstawka filmu z opisem danych,
bardziej mi sie wydaje ze to bedzie  showthread tylko który bo jest ich kilka chyba ze sie myle za co przepraszam a najlepiej bedzie jak podam konto testowe i link do obojetniejakiego opisu.

Własnie po testach jest to plik showthread ale nie do końca poniewaz nie wiem gdzie wrzucic ten kod aby po częsci opis byl widoczny do konca tego tekstu

Raccoon City, niegdyś kwitnąca siedziba giganta farmaceutycznego Umbrella Corporation, jest teraz umierającym miastem na Środkowym Zachodzie. Przeniesienie firmy sprawiło, że miasto stało się pustkowiem…ale zło czai się wszędzie. Grupa bohaterów musi odkryć prawdę stojącą za Umbrella, aby przetrwać. <-----
a reszta poniożej własnie ukryta.
Pozdrawiam All i licze na pomoc z waszej strony.

Login - test123
Hasło - haslo123

http://server257962.nazwa.pl/piratescave...php?tid=11
Skoro jest to widok tematu, to mój poprzedni post ma się nijak tutaj...
Właśnie dlatego wolę mieć demo lub adres do forum.

W tej sytuacji musisz dodać w BBCode nowy przycisk, czyli spoiler.
Temat był już zakładany na forum, nie będę powielał skoro już jest, łap:

http://webboard.pl/thread-59705.html
MojeSłowo - Twoje słowo w internecie, dołącz do dyskusji ;)
Wszystkie sprawdzałem i zaden nie działa nawet przycisku nie widac.Chyba ze faktycznie cos zle robie ,sam juz zgłupiałem i dalej prosze o pomoc.
Podałem Ci temat, u mnie wszystko śmiga, zapewne coś źle robisz - musisz to powtórzyć, tam jest to szeroko dobrze opisane ;)
MojeSłowo - Twoje słowo w internecie, dołącz do dyskusji ;)
Kamil od Vabosa nie działa zresztą nie tylko ja to napisalem ze nie dziala inni tez tak piszą.
Oczywiście, że działa ale to jest przykład bez klikalnego buttona u góry w edytorze, musisz ręcznie wpisać w nawias;

[spoiler]Twój tekst...[/spoiler]

Tutaj masz kod, który dodajesz w "Zamiana":

<div>
    <div style="border: 0px solid green;margin: 0 15px 5px 15px;background: #grey;padding: 3px 5px 3px 5px;font-weight: bold;text-align: left;color: #404040;">

    <span style="float:left; padding-top: 2px;">Ukryty tekst</span>
<br />
<input type="button" value="Pokaż" style="width:80px;font-size:10px;margin:0px;padding:0px;" onclick="if (this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display != '') { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = '';this.innerText = ''; this.value = 'Ukryj'; } else { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = 'none'; this.value = 'Pokaz';}">
    </div>
    <div>
        <div style="background: #grey;margin: 0 15px 15px 15px;padding: 5px;border: 0px solid green;display: none;">
$1
</div>
    </div>
</div>

Już zmieniony pod ciemny styl forum...

W "wyrażenie regularne" wklejasz

\[spoiler\](.*?)\[/spoiler\]

I wszystko, przycisk reaguje, nie ma żadnych problemów u mnie.

Tutaj masz demo:



[Obrazek: w0Jgtm3.png]


[Obrazek: sU9nTqM.png]
MojeSłowo - Twoje słowo w internecie, dołącz do dyskusji ;)
Tekst jest ukryty ale nie ma zadnego buttona i tu jest problem.
Co dziwne na normalnej stronie button działa prawidłowo a przy tworzeniu posta zero opcji buttona ukrycia/pokazania tekstu
OK po ciezkich próbach i poszukiwania rozwiązania na temat pokaz/ukryj czesc postu udało mi sie to zrobic i dziala super,tylko teraz mam pytanie jak zmienic ten kwadrat zaznaczony na screenie na button z napisem spoiler lub innym i w  jakim pliku to dokonac.


Załączone pliki Miniatury
           
PPM --> Zbadaj element, jeżeli jest to grafika musisz ją posiadać pod linkiem, który Ci wyskoczy w konsoli i ją edytować.

A na koncie testowym nie mam tego, co Ty wcześniej więc ciężko jest coś wymyślić :)
MojeSłowo - Twoje słowo w internecie, dołącz do dyskusji ;)
Sorki tu jest testowe forum

[/url][url=http://server257962.nazwa.pl/jaskinia/index.php]Forums (nazwa.pl)

login -- test123
hasło - haslo123

Daj kod, który dodałeś w MyCode w "Zamiana"
MojeSłowo - Twoje słowo w internecie, dołącz do dyskusji ;)
<div style="padding: 3px; background-color: black; border: 1px solid #d8d8d8; font-size: 1em; width: 100%;" ><div style="text-transform: uppercase; border-bottom: 1px solid #CCCCCC; margin-bottom: 3px; font-size: 0.8em; font-weight: bold; display: balock;"><span onClick="if (this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display != '') { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = ''; this.innerHTML = '<b></b><a href=\'#\' onClick=\'return false;\'><center>UKRYJ</a>'; } else { this.parentNode.parentNode.getElementsByTagName('div')[1].getElementsByTagName('div')[0].style.display = 'none'; this.innerHTML = '<b></b><a href=\'#\' onClick=\'return false;\'><center>POKAŻ</a>'; }" /><b></b><a href="#" onClick="return false;"><center>POKAŻ</a></span></div><div class="quotecontent"><div style="display: none;">$1</div></div></div>
W sumie to odpowiada tylko za sam button i okienko, w którym znajduje się tekst a nie jest to button z sceditor'a, więc musiałbyś dodać jeszcze gdzie wstawiłeś kod, przez który wyświetla się ten button bez grafiki/tekstu, w którym pliku .js czy innym i dodać ten kod tutaj lub wyślij poradnik, z którego korzystałeś, bo tak ciężko jest mi Tobie pomóc, mając jedynie szczątkowe informacje.
MojeSłowo - Twoje słowo w internecie, dołącz do dyskusji ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości