ShoutBox - problem z emotkami

Założony przez  MATEO43.

Adres forum:
[uzupełnij]


Wersja silnika:
1.8.30

Opis problemu:
Witam mam mały problem z shoutboxem - mianowicie po kliknieciu na emotke :) pokazuje mi sie jej odnosnik w polu gdzie sie wpisuje tekst .ale po wcisnieciu  klawisza enter emotka nie reaguje i pozostaje dalej w polu gdzie sie wpisuje tekst - a jak klikne w pasek tekstu i potem enter emotka pokazuje sie w oknie sb.
Podaj adres forum z dostępem do czatu
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
piratescave.pl
login - test
pass - 123456
No zgadza się, bo pole nie jest aktywne po wybraniu emotki - dodaj taki kod JS:
$('#inferno_smilies a').click(function(){$('#inferno_shout_entry').focus()})
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Ok tylko gdzie to dokładnie wstawic w jaki plik - sorry za tak dziwne pytanie.
Nawet do szablonu index jeśli czat jest tylko na stronie głównej - oczywiście w znacznikach <script> jeśli takich nie ma w tym szablonie już
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
problem na screenie po próbie wstawienia w <script>


Załączone pliki Miniatury
   
Zaktualizuj szablon, używasz starej wersji.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Na najnowszym szablonie deflaut 1.8.30 tez nie idzie tego wstawic.
Najnowszy styl z lutego 2022 Volare Love Dark V 1.1 z Lutego 2022 tez wyswietla identyczny komunikat jak wyzej.
Własnie zainstalowałem na drugim serwerze myBB 1.8.30 i po próbie wstawienia kodu w <script> </script> otrzymuje taki sam błąd jak wyzej na screenie.
Czy istnieje jeszcze jakas opcja mojego problemu jak w temacie.
Pozdrawiam
Trzeba by przeanalizować kod szablonu, być może jest tam zaszyta jakaś zmienna (nie)bezpieczna. Możesz próbować usuwać po kawałku kodu i zapisywać, w końcu dojdziesz, która część kodu za ten błąd odpowiada.
A na szybko możesz spróbować dodać ten kod do headerinclude.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
To samo A potential security issue was found in the template. Please review your changes or contact the MyBB Group for support.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości