reCaptcha na starym forum

Konfiguracja  Założony przez  gsulecki.

Adres forum:
[jdtech.pl]

Wersja silnika:
[1.6]

Opis problemu:


Witam

Piszę w dziale MyBB 1.8, ale na moje pytanie starszego działu nie ma, a ono dotyczy starszej wersji skryptu.

Mam taki problem. Posiadam forum na starym silniku jak już wspomniałem, bo 1.6 i od jakiegoś czasu meczą mnie rejestracje spamerów, którzy zaśmiecają forum.

Posiadam pytanie zabezpieczające, czyli x pytań typu: „podaj liczbę (5), ale słownie.
Mam ustawione captcha standardowe z MyBB. Wcześniej używałem reCaptcha Google, ale od któregoś roku coś tam się zmieniło po stronie Google i ono już nie działa nie wyświetla się na stronie forum (starty skrypt 1.6 MyBB). Więc wróciłem do standardowego captcha z MyBB, ale ono nie zdaje egzaminu teraz.
Do jakiegoś czasu oczywiście miałem spokój, ale ostatnio nawet po zmianie pytań spamerzy rejestrują się na forum.

Pytanie jak mógłbym mając jeszcze stare forum ze skryptem 1.6 wrócić do działania reCaptcha Google. Da się może gdzieś coś poprawić, aby to nowsze reCaptcha Google współpracowało ze skryptem forum MyBB 1.6

Na ten moment nie ma czasu, aby aktualizować forum wymagałoby ono sporo prac wdrożeniowych zmian, więc na razie musi stać tak jak stoi, ale może jest jakieś rozwiązanie, aby zmusić do działania reCaptcha to nowsze z tym starym forum albo może coś innego.
Cześć, MyBB 1.6 niestety nie jest już u nas wspierane: https://webboard.pl/thread-61815-post-26...#pid260033

Zalecałbym mimo wszystko przeprowadzenie aktualizacji, wersje 1.8 wprowadziły wiele dobrych zmian oraz poprawek bezpieczeństwa.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości