Błąd wersji mobilnej

Założony przez  elclasicio.

Forum na localhoscie 
Wersja silnika:
1.8.24

Opis problemu:
Witam, utworzyłem forum mybb na localhoscie (Xampp) i na wersji komputerowej działa bez zarzutów , jednak gdy wchodzę na stronę przez telefon (Oba urządzenia działają w tej samej sieci więc mogę wchodzić na localhosta) forum wygląda jak na załączonym obrazku. 

Jako domyślny styl (I wymuszony ) ustawiony jest Default Theme. 
Z góry dziękuję za pomoc

Przepraszam jeśli umieściłem w złym dziale .


Załączone pliki Miniatury
   
Kiedy wchodzę w taki wątek i widzę że pole adres forum zostało pominięte to nawet dalej nie czytam
(06.01.2021, 12:09)Supryk napisał(a): Kiedy wchodzę w taki wątek i widzę że pole adres forum zostało pominięte to nawet dalej nie czytam

Po co mam podawać link do localhosta skoro i tak nikt nie będzie w stanie na niego wejść ?
Można wpisać localhost

To jak Ci pomóc? Z obrazka nikt nie sprawdzi źródła strony/kodu
Kod jest taki sam jak kod każdego forum mybb na początku, nic nie dodawałem, nie usuwałem, ani nie zmieniałem. Czy może to być po prostu wina tego że działam na localhoscie ?
Czyste mybb nie ma wersji mobilnej

A skoro normalnie dziala to wątpię ze to wina konfiguracji

Co masz na myśli pisząc wersja mobilna?
Jak ja uruchamiasz i jak ja wyswietlasz?
W Xamppie istnieje możliwość wejścia na localhosta na różnych urządzeniach podłączonych do tej samej sieci.
Chcąc wejść na telefonie muszę wpisać adres IP mojego komputera (Na którym jest xampp) i po myślniku folder do którego chcę się dostać, w tym przypadku /forum/
W takim razie zła konfiguracja forum
Zamiast localhost wpisz adres IP

Pewnie ten sam problem występuje jak w przeglądarce komputera zamiast wpisywać localhost wpiszesz ip



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości