Like Post

Założony przez  Pabllo.

Adres forum:
[www.footballmanager.info]


Wersja silnika:
[1.8]


Opis problemu:
Wgrałem plugin like post. Niestety nie działa. Czy gdzieś znajdę aktualna wersję plugin?
Co to znaczy "nie działa"?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Zainstalowałem poprawnie ale przycisk się nie wyświetla. Może pobrałem nieaktualna paczkę.
Wgrałem aktualną a w panelu pojawia się komunikat Ten plugin jest niekompatybilny z MyBB 1.8.22 to samo w przypadku notka moderatora.
Może zmiana kompatybilność aby wystarczy, sprawdź.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Podpowiesz jak to zrobić?
(09.06.2020, 13:05)Łukasz napisał(a): Może zmiana kompatybilność aby wystarczy, sprawdź.
Podpowiesz jak to zrobić?
https://community.mybb.com/thread-75646.html
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Zadziałało. Tylko jak naprawić ten błąd? Czyżby nie było gdzieś w kodzie odniesienia do obrazka?     
Podstawowa zasada - jeśli chcesz otrzymać jakąś pomoc to NIE blokuj dostępu do forum dla gości, bądź stwórz konto testowe.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
(11.06.2020, 15:04)Łukasz napisał(a): Podstawowa zasada - jeśli chcesz otrzymać jakąś pomoc to NIE blokuj dostępu do forum dla gości, bądź stwórz konto testowe.
Dziękuje Łukasz za sugestie. Forum otwarte www.footballmanager.info
Możesz stworzyć konto testowe? Gość nie ma dostępu do "Like post".
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
(11.06.2020, 18:30)Łukasz napisał(a): Możesz stworzyć konto testowe? Gość nie ma dostępu do "Like post".
Login: test
Pass: test123321
W szablonie thankyoulike_button_add usuń cały atrybut class="add_tyl_button" oraz zamiast
<span id="tyl_i58">Add Thank You</span>
wpisz
<i class="fa fa-thumbs-up" aria-hidden="true"></i>
w efekcie dostaniesz
[Obrazek: 6GmHfQD.png]
[Obrazek: Kmf6md8.png]
(12.06.2020, 00:38)Kacper Wojciechowski napisał(a): W szablonie thankyoulike_button_add usuń cały atrybut class="add_tyl_button" oraz zamiast
<span id="tyl_i58">Add Thank You</span>
wpisz
<i class="fa fa-thumbs-up" aria-hidden="true"></i>
w efekcie dostaniesz
[Obrazek: 6GmHfQD.png]
[Obrazek: Kmf6md8.png]

Dzięki Kacper za podpowiedź, niestety w tym pliku w szablonie tych zmiennych nie znalazłem  
Wyślij zawartość szablonu



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości