Pełno reklam na stronie...

Założony przez  szymex71.

Adres forum:
https://citiesskylines.pl

Wersja silnika:
1.8.21

Opis problemu:
Cześć, przychodzę z bardzo dziwnym problemem.. Otóż, mimo tego, że nie dokonywałem żadnych zmian w tym zakresie to na stronie pojawiło się milion reklam.. Dosłownie wszędzie, nie mam pojęcia od czego to zależy, raz pojawiła się nawet w okienku Shoutboxa.. Co to może być? O co chodzi? Wcześniej na stronie była jedna jedyna reklama, zaraz nad sliderem... Co można z tym zrobić?

EDIT: Dobra.. uwielbiam pisać wątki na minutę przed przynajmniej częściowym rozwiązaniem problemu. Zatem zmieńmy może trochę temat bo.. odpukać.. teraz nie ma żadnej reklamy, a lepszy ich brak niż reklama dosłownie co kategorię :p

Za reklamę na forum odpowiada coś takiego:
<!--<center><div class="reklama"><script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>-->
<!-- Góra dla komórek -->
<!--<ins class="adsbygoogle"
     style="display:block"
     data-ad-client="ca-pub-*****"
     data-ad-slot="****"
     data-ad-format="auto"></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});</script></div></center>-->

Przyznam szczerze że nie mam pojęcia jak to działa, zostało to żywcem skopiowane z poprzedniego stylu, ja się nigdy nie zagłębiałem w temat reklam. Wcześniej reklama wyświetlała się tak jak wspomniałem tylko nad sliderem. Jeden banner, niezbyt inwazyjny, zawsze jakieś tam grosze są (tym też nie ja się zajmuję a kolega). Dlatego też chciałbym ten banner zachować. Niestety tak jak wspomniałem przed "wykreskowaniem" tego kodu reklamy zamiast być w jednym miejscu to pojawiały się wszędzie gdzie mogą :P Tak więc może pytanie zadam troszkę inaczej, nie jak naprawić ten problem (nawet screena nie mam, a wolę teraz nie wyjmować tego z komentarza bo jeszcze mi zaleje stronę tym syfem na zawsze :p) a jak wstawić poprawnie jedną reklamę w z góry wskazane miejsce?

EDIT 2: Czy może mieć to związek z pluginem MyTheme? Jest to jedyna większa zmiana oprócz budowy ciemnego stylu jaką robiłem ostatnio na forum.
Próbowałem również wstawić reklamę z pomocą MyAdvertisments ale te również wyświetlają się gdziekolwiek chcą... I w takiej ilości że szkoda gadać... Czy tu chodzi już o ustawienia na AdSense? Czy jednak coś z forum?

EDIT: Okej, wychodzi na to że to ustawienia AdSense..Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości