Przycisk do szybkiej zmiany stylu

Założony przez  szymex71.

Adres forum:
https://citiesskylines.pl


Wersja silnika:
1.8.21


Opis problemu:
Witam wszystkich po dłuższej nieobecności na tym fourm :)
Nie wiem czy to bardziej skrypt czy styl, ale powiedzmy że napiszę tu :P

Przychodzę z pewnym problemem, a raczej prośbą o poradę. Zacząłem prace nad ciemnym motywem forum, i wygląda on jak dla mnie całkiem dobrze :) Teraz pozostaje umożliwić szybką zmianę stylu z jasnego na ciemny i vice versa. Przepraszam że polecę teraz linkami ale nie mam na celu żadnej reklamy, po prostu te forum posłuży mi jako przykład. Tak więc, na strefa-omsi.pl w prawym górnym znajduje się przycisk od zmiany stylu na ciemny, jego link wygląda tak: http://strefa-omsi.pl/index.php?action=mytheme&style=32
Kiedy chciałem zastosować to samo u siebie, zmieniając oczywiście numerek stylu oraz link do strony, niestety nic się nie dzieje. Standardowo dorzucam konto testowe. Przycisk dodany jest na stylu ciemnym, ten powinien załadować się odrazu, jeżeli jednak domyślnie będzie jasny to zmienić go można w prawym dolnym rogu strony. Z góry dziękuję za pomoc :)
Z tego co widzę to jest tam użyty plugin MyTheme.
Co prawda jest kompatybilny z myBB 1.6 ale po zmianie kompatybilności w samym pliku na 18* nie powinno być problemu, jedynym minusem może być przekierowanie po kliknięciu w link do podstrony z tekstem "Twój profil został zaktualizowany.."
Dzięki, wygląda na to że działa :)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości