Stopka reklamowa widoczna w każdym forum jak zrobić ?

Założony przez  kukiz87.

Panowie mam pytanie , mam forum oczywiście oparte na mybb i na stronie głównej na dole w stopce mam reklame z linkami , jak zrobić aby ta reklama nie była widoczna tylko na głównej stronie tylko na każdym forum , podforum i w tematach ?
Łukasz napisał 17.04.2020, 13:26:
Zły dział. Na przyszłość staraj się pisać tematy w odpowiednich działach ;)
Jest bardzo dużo rozwiązań, najprościej dodać kod reklamy do szablonu index (strona główna).

Możesz skorzystać z pluginu umożliwiającego użycie PHP w szablonach, dodać warunek sprawdzający np.: czy znajdujemy się obecnie w index.php, jeśli tak to wyświetl. Podobnie można zrobić przy użyciu JS.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Tylko że problem w tym że ja właśnie mam to w index , teraz sprawdzam sobie , i tylko wyświetla się na stronie głównej.
Fakt, źle odczytałem. W takim razie szablon footer (stopka) będzie odpowiednim (dla każdej podstrony forum).
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości