Mydropzone mofyfikacja taka jak na webboard

Założony przez  Sevence™.

Witam, 

Zakupiłem wtyczkę mydropzone, i potrzebuję modyfikacji takiej jak jest na tym forum. Chcę dodać po wgraniu obrazka przycisk "wstaw do postu' po wciśnięciu dodaje screen do postu. Oryginalnie w pluginie nie ma takiej opcji jedynie przez imgura, ja chcę jednak hostować na serwerze i mieć taką opcję która umożliwi mi przesłanie z załącznika do posta screen który uploadowałem przez tą wtyczkę. Dokładnie takie rozwiązanie jest tu. Niestety twórca wtyczki nie ma na tyle czasu żeby wprowadzić taką zmianę. 

Pozdrawiam, Sevence
Jeśli twórca stwierdził, że modyfikacja ta wymaga sporego nakładu czasu, to wydaje mi się, że należy wystawić ogłoszenie płatne w dziale giełdy ogłoszeń i czekać aż ktoś się zgłosi.
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Nie wydaje mi się żeby modyfikacja polegająca na dodaniu buttona, który spowoduje wstawienie odnośnika do obrazka w poście wymagała sporego nakładu czasu. Twórca jest zajęty pracą nad nowymi pluginami i modyfikacje do tej nie są dla niego priorytetowe. Napisałem na tym forum ze względu że tu jest takie rozwiązanie z myślą że może ktoś z teamu lub osób znających się napisze takie rozwiązanie lub ma gotowe.

Proszę nie spamuj bezsensownymi postami, nie jesteś moderatorem żeby udzielać takich rad. Nie masz wystarczającej wiedzy? to nie udzielaj się, dzięki.
Ale MyDropzone nie ma przypadkiem takiej funkcji wbudowanej? Nie testowałem u siebie ale patrząc po opcjach w ustawieniach jest to możliwe:

   
@szymex71 Zgadza się ma tylko przy użyciu uploadu przez imgura, przeczytaj dokładnie mój temat opisałem że chcę hostować obrazki u siebie na serwerze i stworzyc taki odnośnik jak na tym forum.
No dobra, ale jak ustawisz tą opcję na "Nie" to co się stanie? :p Bo albo czegoś nie rozumiem albo właśnie będą się wrzucać nie przez imgura tylko tak jak zwykły załącznik.
@szymex71 Wtyczka zmienia wgrywanie załączników ze zwykłego okna na przeciągnij i upuść, ma wbudowane wrzucanie obrazków przez imgur wtedy dodaje się obrazek i załącza do posta, gdy zaznaczysz nie to wgrywanie załączników jest na serwer bez przycisku dodaj obrazek do posta tylko się wgrywa jako załącznik a wstawić do posta nie ma możliwości. Sprawdź sobie skoro masz ten plugin.

Ja chcę miec możliwość wgrania obrazka u siebie na serwerze i mieć opcję dołączenia go do posta a nie w formie załącznika.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości