Brak ikon edytora

Błąd   Założony przez  elf18.

Adres forum:
https://elfograd.cba.pl/index.php


Wersja silnika:
1.8.21

https://webboard.pl/editpost.php?pid=327864
Opis problemu:
 Po zaktualizowaniu skryptu do najnowszej wersji mam problem z edytorem pisania postów. Straciły się ikony a nazwy ustawiły się w słupku ..? Używam styl domyślny ....

W dodatku okienko logowania chowa mi się w lewy dolny róg co uniemożliwia logowani ... Co z tym zrobić ..?


   

==============

edit../  chciałem zmienić  > Wygląd edytora  wchodząc w "style" Myślałem, ze to coś pomoże ale tam jest taki komunikat ...


   

Cytat:Wystąpiły następujące problemy:
  • Wybrany zestaw koloru "=" zawiera nieprawidłowe znaki lub nie ma określonego formatu. Dozwolone są tylko znaki alfanumeryczne dla nazw oddzielonych '='.
Problem naprawiony. Po aktualizacji i sprawdzeniu plików (weryfikacja) w ACP wywaliło mi dwa błędy, w ..:
- functions_indicators.php
-functions.php

Po ściągnięciu ze strony https://crossreference.mybb.de/nav.html i podmianie praktycznie problem znikł.
Oczywiście należało jeszcze zrobić kosmetykę z pluginami.

Temat do zamknięcia
Jednak wracam do problemu. Udało mi się w stylu domyślnym przywrócić okno do pisania ale belki edytora nadal nie ma ..:

   

Emotek również nie idzie wstawić.  Nie wiem już co robić !!!
Dodałem plugin "Rin-Editor-0.9.7"  ale nie rozwiązuje problemu w stylu domyślnym.
Na domyślnym stylu również okienko logowania wyświetla się pod stopką forum.

Dodałem styl MyResponsive co w jakiś sposób te problemy rozwiązuje ale edytor jest tam do bani.

Proszę, pomoże ktoś ..?
Przywrócić do oryginału szablon codebuttons znajdujący się w Niezgrupowane szablony.
To nic nie dało    :(


<link rel="stylesheet" href="{$mybb->asset_url}/jscripts/sceditor/editor_themes/{$theme['editortheme']}" type="text/css" media="all" />
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/sceditor/jquery.sceditor.bbcode.min.js?ver=1805"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/bbcodes_sceditor.js?ver=1808"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/sceditor/editor_plugins/undo.js?ver=1805"></script>
<script type="text/javascript">
var partialmode = {$mybb->settings['partialmode']},
opt_editor = {
plugins: "bbcode,undo",
style: "{$mybb->asset_url}/jscripts/sceditor/textarea_styles/jquery.sceditor.{$theme['editortheme']}?ver=1808",
rtl: {$lang->settings['rtl']},
locale: "mybblang",
enablePasteFiltering: true,
autoUpdate: true,
emoticonsEnabled: {$emoticons_enabled},
emoticons: {
// Emoticons to be included in the dropdown
dropdown: {
{$dropdownsmilies}
},
// Emoticons to be included in the more section
more: {
{$moresmilies}
},
// Emoticons that are not shown in the dropdown but will still be converted. Can be used for things like aliases
hidden: {
{$hiddensmilies}
}
},
emoticonsCompat: true,
toolbar: "{$basic1}{$align}{$font}{$size}{$color}{$removeformat}{$basic2}image,{$email}{$link}|video{$emoticon}|{$list}{$code}quote|maximize,source",
};
{$editor_language}
$(function() {
$("#{$bind}").sceditor(opt_editor);

MyBBEditor = $("#{$bind}").sceditor("instance");
{$sourcemode}
});
</script>



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości