Rejestracja botów na forum

Założony przez  Sevence™.

Witam, 

Mam problem z rejestracją kont przez boty i pisaniu jakiś chińskich postów. Ostatnio to były głównie rejestracje bez aktywacji jednak widzę że te maile typowe dla botów i było ich kilkadziesiąt. Forum jest puste, odpowiednio zabezpieczone przed takimi rejestracjami jednak bez skutecznie. Aktualnie korzystam z nocaptcha recaptcha + pytanie zabezpieczające, które polega na wpisaniu adresu forum. Próbowałem zmieniać na inne dostępne wersję captcha, ale nie uzyskałem innych rezultatów. 

Moje pytanie brzmi: Czy macie jakieś sposoby na 100 procentową blokadę botów na etapie rejestracji konta? A może moje pytanie zabezpieczające jest zbyt popularne i boty są zaprogramowane na tego typu pytanie? Dziękuje za wszystkie rady i wskazówki.
ja posiadam takie pytana zabezpieczające i nie mam żadnego problemu z botami (zdarzą się wyjątki kilka razy do roku jedynie)
   
Możesz zawsze próbować użyć cloudflare
Ewentualnie banować ip(zakres ip), ale może to bardziej zaszkodzić niż pomóc
Używam na moim forum cloudflare, ale nie powstrzymuje ich. Banowanie adresów to też walka z wiatrakami bo każda rejestracja jest z innego adresu. Spróbowałem rozwiązania z banowaniem adresów email z konkretnych domen, spróbuję też zmienić hasła zabezpieczające na podobne do kolegi wyżej, mam na dzieję że pomoże.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości