Dodatkowe Grupy w temacie

Szukam  Założony przez  CiastQ.

Adres forum:
Najarani.ct8.pl

Wersja silnika:
Najnowsze

Opis problemu:
Witam szukam dodatkowych grup w temacie w profilu mi działają 
 
KLIK
 
Ale w temacie już nie 
 
KLIK
 
Jaką zmienną dodać ? do wyświetlenia grup w tematach ? :) 
 
 
Moje Pluginy to
 
 
 Multiple Usergroup Images on Postbit/Profile (1.2)
Displays secondary usergroup images on the postbit/profile along with the primary usergroup image.
 
 Dodatkowe grupy użytkownika w profilu (1.3)
Pokazuje dodatkowe grupy w profilu (w jednym ciągu, po przecinku). Dodaj zmienną {$additionalgroups} w odpowiednim miejscu, nie ruszaj ustawień! Plugin pobrany z MyBBoard.pl, edytowany przez Fyeem (Poftorek)
Używasz jeszcze tego pluginu: https://webboard.pl/thread-65675.html z tego co widzę.

Pierwszy plugin nie zadziała, bo na forum nie masz obrazków, a rangi tekstowe z w/w pluginu.
Drugi plugin jest zbędny, z tego co widzę @inferno dodał możliwość wyświetlania wielu grup. Zajrzyj w konfigurację pluginu. Jak tam nic nie znajdziesz to pewnie musisz dodać ręcznie zmienną, którą znajdziesz w pluginie.
Obstawiam, że działa ona tylko w profilu i byś musiał edytować lekko plugin, aby wyświetlić to też wyglądzie postów. To tylko strzał, zajrzyj do konfiguracji i do kodu.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Dalej mi to nie chce działać



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości