Aktualizacja tabeli 'mybb_posts' w SQL

Założony przez  Gangst3r.

Witam.

Mam pytanie ponieważ nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi. Po przeniesieniu forum z IPB 3.4.x do MyBB mam problem z poprawnym wyświetlaniem treści w postach.


Chodzi dokładnie o adres emotikon. Są dodane wszystkie takie same nazwy jak na poprzednim forum, lecz w postach zamiast pojawiać się odpowiednia ikonka emotki jest wyświetlany adres w html.
Oryginalna treść:
   

Treść po konwersji:
   
Najprostszym moim zdaniem byłoby zaktualizowanie tabeli w bazie danych, gdzie wkleiłbym podaną treść (czyli link) i zamieniłbym go na znak odpowiadający danej emotikonie.Pytanie tylko jaką komendę zastosować w bazie danych SQL na tabeli mybb_posts, aby zaktualizować tylko wybraną wartość, w tym przypadku wpis do emotek.
Stare adresy do emotek zapisały się w następujący sposób:

<img src=\'adres_strony_www/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/lol.gif\' class=\'bbc_emoticon\' alt=\':lol:\' />
https://stackoverflow.com/questions/1352...fic-column

Analogicznie dla każdej emotki. Pewnie da się to zrobić zgrabniej, ale to by musiał ktoś typu @Matslom się wypowiedzieć.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Analogicznie to mógłbym zamienić w SQL za pomocą zapytania 'REPLACE' to:
<img src=\'adres_strony_www/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/

na to:
<img src=\'adres_strony_www/images/smilies/


Chyba zostanie stworzenie szablonu z udziałem funkcji Replace i napisanie jej do reszty emotek. Mimo wszysto dzięki za info.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości