MyForumIcons znikneło z panelu admina

Błąd   Założony przez  kukiz87.

Adres forum:
http://fortnitepolska-forum.pl/


Wersja silnika:


1.8.21



Opis problemu:
Witam serdecznie , gdy stworzyłem swoje forum , uzupełniłem działami i zainstalowałem sobie dodatek myforum icons , dodałem sobie obrazki działów , i wszystko działało jak należy , dziś dodałem kolejny dział na forum , i chciałem sobie dodać jego ikonkę , jednak nie mam w penlu admina możliwosci zarządzania wtyczką myforum icons, widzę ją w pluginach że jest zainstalowana , bo mam opcję dezaktywacji i odinstalowania , ale nie mam nigdzie możliwosci zarządzania nią. W konfiguracja ---> ustawienia , mam wtyczki na dole którymi mogę zarządzać , ale nie mam tam myforum incons , wie ktoś jak to naprawić ? aby ponownie była możliwość edycji ikon działów ? mógłbym tą odinstalować , ale wtedy pewnie strace wszystkie ikonki
Z tego co widzę w kodzie tej wtyczki to ona nie tworzy nowej grupy ustawień w zakładce konfiguracja - > ustawienia, jedynie dodaje nowe pole do wpisania adresu obrazka przy tworzeniu nowego działu lub edycji. Rozumiem, że u Ciebie teraz nie pokazuje się to pole czy jak? Możesz skopiować sobie tabele mybb_forums z phpmyadmina. Zainstalować ponownie plugin i wgrać ta skopiowania tabele ponownie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości