Nowy Administrator Główny serwisu

Założony przez  RadnoK.

Witajcie!

Webboard do dnia dzisiejszego było zarządzane przez 2 osoby - Maćka (@ficus) oraz mnie. Jako główny administrator starałem się kierować jak najlepiej Webboard (dawniej MyBB PL), jednak zaczęło nam brakować czasu. Postanowiliśmy więc coś z tym zrobić... I zrobiliśmy! 

Mam ogromną przyjemność ogłosić, że nowym Administratorem Głównym naszego serwisu został Patryk aka. @myCreedo!

Od dłuższego czasu widzimy, że forum boryka się z niską frekwencją użytkowników. Chcemy to zmienić oddając stery nad przyszłymi losami naszej społeczności "świeżej krwi". Patryk będzie teraz odpowiedzialny za wszystkie ważne decyzje związane z dalszymi losami forum i wprowadzi powiew świeżości w działaniach ekipy. 
@ficus oraz moja skromna osoba będziemy nadal na stanowiskach Administratorów po to by wspierać Patryka w kwestiach, które my już opanowaliśmy przez ostatnie lata i aby mógł on skupić się bardziej na wdrażaniu nowych koncepcji aniżeli na utrzymywaniu infrasktruktury/organizacji.

Tak więc - powodzenia, @myCreedo!
Patryku, pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć! ^^ Powodzenia! :3
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Dzięki @RadnoK , przyda się!

Chyba pierwszy raz w historii tego serwisu Administratorem głównym został front-end developer. Jest mi niezmiernie miło, że dostałem taką szansę i mam nadzieję, że was nie zawiodę. Mam w głowie kilka myślę ciekawych pomysłów, ale na razie nic więcej nie zdradzę. Zaczniemy oczywiście małymi kroczkami, żeby powoli rozruszać zarówno użytkowników, jak i ekipę, aż w końcu ruszymy z... no właśnie ;)
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości