Wgrywanie stylu na Mybb - błąd podczas wgrywania

Założony przez  prolucyferyt.

Adres forum:
Nie dotyczy to nic na forum, więc nie podam adresu forum.

Wersja silnika:
Mybb 1.8.21

Opis problemu:
Otóż, gdy importuje styl poprzez acp na swoje forum to wyskakuję mi taki błąd: MyBB nie znalazło danych dotyczących stylu w przesłanym pliku. Upewnij się, czy plik nie jest uszkodzony. W czym to może być problem? Daje w razie czego link do pobrania tego pliku, ponieważ nie mogę dodać go do załącznika :/ Link do pliku: https://www23.zippyshare.com/v/IgCq05FZ/file.html
Próbujesz wgrać styl, który nie jest nawet pod mybb.
<xmlarchive generator="IPS_KERNEL" created="1350491055" ipbLongVersion="33014" ipbHumanVersion="3.3.3">
(29.07.2019, 14:37)Qwizi napisał(a): Próbujesz wgrać styl, który nie jest nawet pod mybb.
<xmlarchive generator="IPS_KERNEL" created="1350491055" ipbLongVersion="33014" ipbHumanVersion="3.3.3">
Dobra to już wiem z poprzedniego forum, nie musiałeś mi tutaj też tego pisać...
(30.07.2019, 08:11)prolucyferyt napisał(a):
(29.07.2019, 14:37)Qwizi napisał(a): Próbujesz wgrać styl, który nie jest nawet pod mybb.
<xmlarchive generator="IPS_KERNEL" created="1350491055" ipbLongVersion="33014" ipbHumanVersion="3.3.3">
Dobra to już wiem z poprzedniego forum, nie musiałeś mi tutaj też tego pisać...

Piszesz wątek o tym, że styl nie działa... Styl nie jest pod MyBB. Mamy Ci przekodować styl z IPS na MyBB czy jak? Pytałeś dlaczego nie działa, otrzymałeś odpowiedź.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Mógł przynajmniej powiedzieć pod co jest ten styl pod jaki silnik, ale dzięki tobie już się dowiedziałem. Temat do zamknięcia.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości