Płatne czy darmowe?

Założony przez  Toperek102222.

Zastanawiam się, czy jest sens inwestować w płatne style do myBB? Pytanie może i krótkie i głupie, ale nie jestem zbyt długi stażem w takim temacie i chciałbym się nieco dowiedzieć, co myśli na ten temat szanowne grono "starych wyjadaczy". ;)
Platny platnemu nie jest równy, tak samo z darmowymi. ¯\_(ツ)_/¯
Zależy u kogo kupisz szablon. Jak ja sprzedawałem to zawsze starałem się dawać do niego support jeśli pojawiły się jakieś błędy, szablony były w pełni przystosowane zarówno do telefonów, jak i ekranów ultrawide. W szablonach darmowych przeważnie musisz liczyć na pomoc samego community. Większość darmowych szablonów to tak naprawdę drobne przeróbki domyślnego stylu.
Oczywiście, niektórzy sprzedają szablony "premium" masowo i mają gdzieś jakieś błędy jak i support, zależy jak trafisz. ;)
Od siebie mogę polecić płatne szablony @Adrian. Na pewno będziesz zadowolony! Nie wiem czy oferuje coś do sprzedaży na większą skalę, ale jeśli ma czas to zapewne by się mógł podjąć stworzenia szablonu specjalnie dla ciebie.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
A ja się dołączę do pytania i zapytam, czy opłaca się kupić styl Duende od iAndrew? Zastanawiam się nad tym i wciąż bazuję na jego darmowej wersji szablonu.
https://iandrew.org/Thread-Duende-Respon...-1-8-theme
Ciężko określić czy się opłaca czy nie. Szablon jest responsywny, masz support na stronie tylko że musisz pisać po angielsku (ale chyba to nie problem :D )
Szkoda tylko że nie jest unikatowy i dużo osób go posiada. W dodatku w internecie znajdziesz ten szablon za darmo jak dobrze poszukasz ( oczywiście nie polecam piracić, ale po takim szablonie nikt nie kapnie czy kupiłeś czy nie). Lepiej go kupić ponieważ szablon jest aktualizowany na stronie iandrew, to jest spory plus. Zastanów się czy nie lepiej poszukać jakiegoś webmastera, dopłacić trochę i mieć coś unikatowego. To wszystko kwestia wyboru. Pozdrawiam
a gdzie można znaleźć dobre (profesjonalne) szablony płatne?Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości