Tagi html w postach

Błąd   Założony przez  sven.

Adres forum:
https://www.mzemc.com.pl/index.php

Wersja silnika: 
1.8.21

Opis problemu:
Po wczorajszej aktualizacji silnika z 1.8.19 do 1.8.21 wysyłanie wiadomości wygląda tak, że w poście za każdym razem pojawiają się tagi html. Dodatkowo dla jednego ze stylów rozjechało się kompletnie pole do wpisywania tekstu. Wszystko w załącznikach. Prośba o jakąkolwiek pomoc, bądź nakierowanie gdzie należy szukać problemu.

Z gór dzięki za każda pomoc!

       
https://webboard.pl/thread-76303.html
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Dzięki wielkie za odp.
Wszystko zadziałało, łącznie z tymi tagami poprzez wgranie jeszcze raz katalogu js/sceditor, ale teraz sie wywaliła szybka odpowiedź.
Mam wgrany plugin Quick Advanced Editor Plus (2.1.4) i ewidentnie coś z nim jest nie tak, bo jak go wyłączę to pole do pisania jest normalne (ale bez edytora).
Pole w szybkiej odpowiedzi? Jeśli tak to normalne. MyBB domyślnie nie ma tam edytora, a zwykłe pole textarea. Wyłączasz plugin od tego - tracisz tę funkcjonalność.

Nie używam tego, więc nie wiem. Strzelam, że wystarczy zaktualizować js i css który dodawany jest przez plugin. Możesz spróbować skontaktować się z autorem lub zrobić to na własną rękę i w razie problemów zrobić wątek o pomoc. Wydaję się prostą sprawą, więc pewnie sobie poradzisz.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Okazało się, że autor pluginu zrobił update dla najnowszych wersji silnika, więc wszystko naprawione ;) Dzięki jeszcze raz za pomoc.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości