Błędy w konsoli

Założony przez  Blantyyy.

Adres forum:
4game.5v.pl

Wersja silnika:
1.8.20

Opis problemu:
Jak usunąć owe błędy?

Klik
1. Bład spowodowany Twoim rozszerzeniem / rozszerzeniami w przeglądarce (np. adblock / ublock)
2. Zły adres do pliku / zła nazwa pliku prawdopodobnie dodanego na sztywno do headerinclude arkusza css.
3. w skrypcje JS użyto zmiennej, która nie została wcześniej zarejestrowana lub ktoś zrobił literówkę w nazwie
4. To samo co w pkt. 1
5. w katalogu (na ftp) /images/tabelka/ brak pliku o nazwie cs16.png (musisz go dodać, lub usunąć odwołanie z szablonów)
6. w katalogu (na ftp) /images/tabelka/ brak pliku o nazwie glos.png
7.
ateasyday.com napisał(a):Błąd 105 lub "net: ERR_NAME_NOT_RESOLVED" oznacza, że ​​system nie może rozpoznać adresu DNS serwera żądanego przez użytkownika. Jest to spowodowane nieprawidłowym działaniem usług DNS, zarówno na komputerze, jak i na serwerze
Jest to zapewne chwilowy błąd, który minie gdy np. zrestartujesz komputer / router. Ja już np. tego błędu nie widzę, gdy wejdę na Twoją stronę ;)
8. W ACP (zakładka narzędzia) sprawdź czy wszystkie pliki i foldery mają odpowiednie CHMOD
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
Błąd 5 i 6 to pobierz cs16.png i glos.png z google i wstaw lokalnie, a nie używasz od csowicze.pl
Fakt, nie zauważyłem, że domena jest inna
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości