Adres forum:
vbkm.pl


Wersja silnika:
1.8.20

Opis problemu:

Witam
Problem jest następujący - narobił się bangladesz prawdopodobnie po ostatniej aktualizacji do 1.8.20 albo forum zostało zaatakowane gdyż każdy użytkownik może logować się na każde konto, tj wpisuje swoje dane logowania i loguje się na nie swoje konta. Cookies są w porządku - sprawdziłem w ACP oraz settings.

Przed sekundą nawet straciłem dostęp do swojego konta przez ACP jednakże mam pomoc innych administratorów także jakby ktoś coś wiedział to z chęcią przyjmę wszelkie sugestie xD

Update: dobra, nikt się nie może już zalogować do ACP, przy złym haśle wyrzuca błąd, przy dobrym natomiast nic się nie dzieje

EDIT: udało mi się jakoś naprawić to, że nie można się w ogóle zalogować ALE wciąż pozostaje błąd z tym, że użytkownikom wyskakują losowe konta na które się logują, jakieś sugestie?

EDIT Wiem, co powodowało brak możliwości zalogowania. Gdy włączam securecookieflag to przestaje działać logowanie. Zmiany w stylu są wprowadzone, wszystkie wymagane linijki czyli ten z $mybb->post_code pododawane, nie działa. Jakieś sugestie?