Plugin blokujący pisanie po napisaniu kilku postów

Założony przez  Explorer.

Adres forum:
https://sat-extreme.pl/index.php


Wersja silnika:
1.8.19


Opis problemu:
Szukam pluginu który będzie blokował po napisaniu kilku postów w kilku działach
Wbudowany system awansów nie sprawdzi się tutaj? Nie rozumiem tylko za bardzo celu.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Chodzi o to że jak user napisze w dziale vip 2 posty to żeby więcej nie mógł napisać bo jest limit 2 postów czy jest taki plugin blokujący pisanie w danym dziale ?
Znalazłem owy plugin tylko nie wiem jak go skonfigurować MaximumPostsperday pomoże ktoś

[Obrazek: rkPe01S.png]
Trochę kiepsko, bo nie jest napisane czy musimy uzupełniać wszystkie pola (by bylo kiepskie rozwiązanie, ale i takie pluginy są), czy tylko to które chcemy.
Jak najedziesz kursorem na link do tematu/usera/forum to wyswietla sie jego id, które trzeba podać w konfiguracji pluginu. U ciebie jest plugin google seo, wiec trzeba to inaczej zdobyć.
User id: ACP -> Użytkownicy -> najedz kursorem na nick
Forum id: ACP -> Fora i dzialy -> najedź kursorem na nick
Thread id: W szablonie showthread dodaj np. na dole strony: <span style="display: none;">ID: {$thread['tid']}</span>. Otwórz temat -> cmd+option+u lub ctrl+alt+u i wyszukaj "ID:". Byc moze da sie inaczej, ale nie mam teraz jak sprawdzic nawet.

Zapewne wystarczy podac interesujace cie ID i bedzie dzialac. Jak nie to podeslij go, jak bede mial chwile to zobacze.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości