VPS do forum i serweru/ów

Hosting/domeny  Założony przez  Patryk Stefański.

Mam zamiar stawiać forum i kilka serwerów.
Poszukuje w dobrego vps, gdzie stabilność i ew pomoc jest na wysokim poziomie, a i z cenami nie jest źle.
Na 1 vps będzie się znajdować:
-forum
-sb/ab
-poczta
-inne aplikacje
Tak myśle, że min 2gb ramu i z 10gb ssd
Na 2 vps będzie:
-Serwer ts
- 1/2 serwery csgo/cs1.6
Tak myśle, że 4gb ramu by było potrzebne

Jakieś dobre hostingi vps polecicie ?
Tak do 100zł/msc za 2vps
https://webh.pl/serwery-vps-kvm

1x KVM Mini + 1 x KVM Standard w najniższej konfiguracji wyjdą za ~80zł Albo nawet można próbować z dwoma KVM Mini (zależy, czy 4TB transferu to nie będzie za mało na TS i CS).
Korzystam z ich usług od paru lat i sobie chwalę. Przerw działaniu nie jestem sobie w stanie w ogóle przypomnieć, więc ze stabilnością problemów nie ma.
Z ich obsługi technicznej nie miałem potrzeby korzystać, więc nie wiem, jak to tam wygląda w praktyce, ale pamiętam, że jak migrowali maszyny na nowe serwery to grzecznie do mnie dzwonili poinformować o tym, że zmianie ulegnie adres IP i przepraszają za niedogodności, więc na plus, bo mogli wysłać tylko maila i mieć to w nosie.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Ja używam digital ocean i jest super. Dużo lepiej się sprawdza od vps który miałem na ovh i webh (na webh miałem jednak starą ofertę, kvm podobno już nie mają takich problemów). Na digitalocean nie mam ciągłych utrat pakietów, dobre pingi. Mają dużo obrazów, które możesz zainstalować jednym kliknięciem. Poza tym znajdziesz na ich stronie sporo poradników.
Z tego refa dostaniesz kredyt $100, który możesz wykorzystać do testów: https://m.do.co/c/e6be8b0ee46e
Na vps trzymam kilka serwerów i dwie strony - lekki onepage i forum na mybb, nikt nie narzeka.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości