Edytor tekstu

Założony przez  KarenBraverose.

Adres forum:
http://ourfantasyworlds.pl/

Wersja silnika:
1.8.20

Opis problemu:
Witam, potrzebowałabym rozbudować podstawowy edytor tekstu MyBB, zależy mi na większej funkcjonalności, jednak nie wiem czy instalowanie CKEeditor na siłę ma sens. Proszę o rady.

Pozdrawiam.
Zmiana edytora lub dodanie wlasnych MyCode, zalezy co potrzebujesz. Poza CKEditor masz jeszcze miedzy innymi Rin Editor, ktory na nim bazuje.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Zależałoby mi na edytorze, który kopiowałby wszelkie formatowanie z worda. Rin Editor niby ma tą opcje, ale ciągle pokazuje "nie działa na Twojej przeglądarce" a próbowałam kilku.
Może w takim razie faktycznie jest coś nie tak po twojej stronie? Nawet domyślny edytor ma taką opcję i u mnie bez problemu działa.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Może to kwestia systemu operacyjnego albo po prostu masz w ustawieniach jakieś blokady przeglądarek na Rina. Niestety u mnie też działa, sprawdź jeszcze w konfiguracjach.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości