Reklamy pomiędzy kategoriami na stronie głównej forum - nie pod wszystkimi.

Założony przez  Junger.

Adres forum:
nie wiem czy trzeba

Wersja silnika:
1.8.19

Opis problemu:
Witam, jest to taki problem, że totalnie nie wiem do jakiego działu mogę to umieścić. Jeśli jest on zły, przepraszam za błąd i proszę o przeniesienie do dobrego działu.
Chodzi mi o dodanie reklam Adsense pomiędzy kategoriami z działami na stronie głównej forum, a w przyszłości będą to normalne pliki .png/.gif. Nie chcę, aby to było pod każdą kategorią forum, tylko pod wybranymi, aktualnie kod Adsensa jest jeden i taki sam, ale obrazki jak będę wstawiał to będę musiał je samemu wybierać pod jaką kategorią i każdy obrazek musiałby być inny. Próbowałem dodać osobną kategorię i do opisu wklepać kod Adsensa, to niestety reklama się rozjeżdżała i nie było widać całej - ale tylko mobilnie. Dodam, że motyw jest od Szablonetu, a wersja mobilna robiona dla mnie, więc takiej kupić się normalnie nie da. Rozmiary to 728x90.

Jednak zaś reklamy wyświetlają się poprawnie mobilnie jak dodam je w Edycji szablonu w forumbit_depth1_cat od razu na początku nad <div class="category" data-name="{$forum['name']}"> - tylko wtedy reklam jest naprawdę grubo nawalonych, bo się wyświetlają pod każdą kategorią, a ja tak nie chcę. Tylko pod wybranymi.  Mam plugin My Advertisements tylko on nie tyczy się reklam pomiędzy kategoriami.

Jeśli cena by była rozsądna, to bym mógł zlecić komuś zrobienie np. prostej wtyczki, która by mi pozwoliła na dodawanie reklam samemu pomiędzy kategoriami forum. W tym celu proszę o kontakt na pw, jednak niech to będą osoby ze stażem i zaufaniem, no i najważniejsze żeby ten ktoś potrafił to zrobić, ot tak komuś nie przeleję kasy. Metoda płatności dowolna. Dlatego jak miałby być to plugin, to taki który by wyświetlał reklamę normalnie tak jakby to było robione w edycji szablonu forumbit_depth1_cat, bo tam jak dodam to jest dobrze, reklamy mają równy rozmiar i nie zmieniają się od "widzi mi się" Google - kto używał Adsensa ten wie, że reklama raz wygląda dobrze, a raz rozmiarowo totalnie nie odpowiada. No chyba, że tylko ja mam taki przypadek. :P

Jak idzie to załatwić inną drogą niż tylko zlecać komuś plugin to też bym prosił o jakąś darmową pomoc. To, że mogę zapłacić, nie znaczy że od razu chcę to robić. Do tego tak przy okazji zauważyłem, że tutaj nie robi się podwójny dwukropek po napisaniu emotikony, a post się pisze "graficznie", a nie w kodzie. Chyba rozumiecie o czym mówię? Ten błąd bardzo irytuje, jak to wygląda z ogarnięciem tego problemu? Dużo Googlowałem, może źle - nie wiem, ale rozwiązania nie znalazłem. Tutaj też bym prosił o odpowiedź na ten problem, no chyba że trzeba koniecznie zakładać drugi wątek, bo to tylko tak przy okazji.

::)

co się robi jak normalnie wpiszę emotikonę. Te dwie rzeczy mam do ogarnięcia, nie wiem czy adres forum jest potrzebny, ale wolałbym go i tak publicznie póki co nie wstawiać. Z czasem na pewno się swoim forum tutaj pochwalę, ale jeszcze wolałbym się z tym wstrzymać.

Proszę o pomoc, reklam jest za dużo, a one muszą być dobrze zrobione, nie zmieniać rozmiaru, być stałe i tylko pod tymi kategoriami forum, które sam wybiorę. Mam nadzieję, że wszystko udało mi się zawrzeć, w razie czego proszę dopytywać w postach, postaram się w razie czego sprostać wszystkie nieścisłości.

Pozdrawiam!
Wszystko możesz zrobić CSS'em, chociaż nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale z pewnością najłatwiejsze dla Ciebie jeśli cokolwiek "łapiesz" w tym temacie.

Dodaj tworzenie nowego id do obecnych kategorii, tak abyś mógł wydobyć wybraną fid i tam podpiąć div z reklamami
Powinno pomóc: https://community.mybb.com/thread-176833.html

Następnie stwórz sobie blok reklamowy, który będzie pojawiał się tylko w kombinacji z wybranym przez siebie fid:
Powinno pomóc: https://stackoverflow.com/questions/8121...esnt-exist

Blok reklamowy dowolnie edytujesz.
Wsparcie poza forum - odpłatne.
Dzięki, będę patrzył z tym co i jak. Jeśli by ktoś miał jeszcze jakieś sposoby na to to proszę o odpowiedź, będę tym się zajmował w niedalekim czasie, ale może jest jeszcze inny sposób. Ten na pewno się przyda.
Odświeżę trochę. Twoja odpowiedź @Penny okazała się być najlepsza - została dla mnie wykonana wtyczka do ACP wykorzystująca Twoje rady, dzięki której właśnie w ten sposób dodaję sobie sam reklamy działów do jakich chcę. Temat do zamknięcia, pozdrawiam! :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości