Header - Panel użytkownika w jednym miejscu

Założony przez  Grzehu.

Adres forum:
Brak, pracuje na localhost

Wersja silnika:
MyBB 1.8.20

Opis problemu:
Krótko, zwięźle i na temat - ostatnio zacząłem bawić się podstawowym szablonem MyBB i chciałbym zmienić wygląd tego "panelu użytkownika" lecz za bardzo nie wiem gdzie i jak, moje wszystkie próby do tej pory zakończyły się fiaskiem.

Widzimy tutaj te wszystkie odnośniki typu "portal, szukaj" poniżej ACP etc.
[Obrazek: q5tzdxI.png]


Chciałbym to przekształcić w coś podobnego do tego poniżej, czyli, że wszystko w jednym miejscu w zgrabnych kostkach zamknięte.
[Obrazek: 77oaagw.png]

Mógłby ktoś mnie nakierować na właściwą drogę?
Spróbuj sobie to napisać w zwykłym pliku html, a wtedy podpiąć pod mybb. Skopiuj od razu cały css do arkusza styli, a następnie przenoś html do odpowiednich szablonów (szablony z prefixem header). Jak coś nie będzie wychodzić to pokaż nam jak próbujesz, powiemy co nie tak.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Więc udało mi się osiągnąć coś takiego:

[Obrazek: c71Vuo4.png]



Lecz pojawiły się dwa błędy na które nie mam pomysłu..

1. Tutaj widzimy na koncie bez administratora/moderatora nadal pojawiają się te divy z ACP, MCP.
[Obrazek: 2bButWg.png]

2. Rozjechało mi się okienko logowanie które powinno być wyświetlane "na pierwszym planie" forum a nie na dole pod wszystkim.
[Obrazek: dqRsl2V.png]
1. Kod całych przycisków umieść w szablonie header_admincp i header_modcp - nie pamiętam dokładnych nazw, ale na pewno je zobaczysz od razu - są w grupie nagłówka. W domyślnym stylu zobaczysz, że linki te są zapisane w header_member jako zmienne.
2. Musisz tutaj dać jakiś podgląd.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości