Nieprzeczytane posty nie pokazuję się na forum.

Konfiguracja  Założony przez  abc250693.

Adres forum:
[pesmania.pl]


Wersja silnika:
[1.8.19]


Opis problemu:
Jak w tytule wgrałem wczoraj plugin nieprzeczytane posty i na stronie głównej jak i na podstronach nic się nie pojawiło. Jeżeli jest taka możliwość to chciałbym aby ilość nieprzytaczanych postów pojawiła się  w menu tam gdzie jest ACP. 



Konto testowe:

Login:pesmaniak
PW:123456


header_welcomeblock_member

<li>
  <a href="{$mybb->settings['bburl']}/usercp.php" class="header__nav__link">
    <span>{$mybb->user['username']}</span>
  </a>
</li>
{$modcplink} {$admincplink}



<if $mybb->user['pms_unread'] then>
 <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/private.php"><class=" class="header__nav__link"><i class="fas fa fa-comment">&nbsp;</i><span class="main-nav__link"></i> <span class="count">{$mybb->user['pms_unread']}</span></a></li>


<li>
  <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}" class="header__nav__link" title="{$lang->welcome_logout}">
    <i class="fa fa-sign-out">&nbsp;</i>Wyloguj się</a>

</li>


Załączone pliki Miniatury
   
Edytowałem to tak jak chciałeś:
<li>
 <a href="{$mybb->settings['bburl']}/usercp.php" class="header__nav__link">
   <span>{$mybb->user['username']}</span>
 </a>
</li>
{$modcplink} {$admincplink}{$header_welcomeblock_member} 
<li>
 <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}" class="header__nav__link" title="{$lang->welcome_logout}">
   <i class="fa fa-sign-out">&nbsp;</i>Sign out
 </a>
</li>

szczerze to kompletnie nie wiem o co ci chodzi
Chodzi o to ze plugin Nieprzeczytane posty nie pokazuję się na forum i chce go wywołać w menu które zaznaczyłem na zdjęciu. Bo na pewno plugin działa bo nie pokazuję błędu.
Z tego co pamietam, to musisz dodac ten komentarz: <!-- UNREADPOSTS_LINK --> i plugin doda za nim swoj kod.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(24.02.2019, 18:33)Divir napisał(a): Z tego co pamietam, to musisz dodac ten komentarz: <!-- UNREADPOSTS_LINK --> i plugin doda za nim swoj kod.

To jest podpowiedź dla programisty, a nie skrypt....

(24.02.2019, 18:32)abc250693 napisał(a): Chodzi o to ze plugin Nieprzeczytane posty nie pokazuję się na forum i chce go wywołać w menu które zaznaczyłem na zdjęciu.  Bo na pewno plugin działa bo nie pokazuję błędu.

Czy ten tag header_welcomeblock_member jest prawidłowy?
obecnie mam tak w header_welcomeblock_member

<li>
  <a href="{$mybb->settings['bburl']}/usercp.php" class="header__nav__link">
    <span>{$mybb->user['username']}</span>
  </a>
</li>
{$modcplink} {$admincplink}

<!-- UNREADPOSTS_LINK -->







<if $mybb->user['pms_unread'] then>
 <li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/private.php"><class=" class="header__nav__link"><i class="fas fa fa-comment">&nbsp;</i><span class="main-nav__link"></i> <span class="count">{$mybb->user['pms_unread']}</span></a></li>


<li>
  <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=logout&amp;logoutkey={$mybb->user['logoutkey']}" class="header__nav__link" title="{$lang->welcome_logout}">
    <i class="fa fa-sign-out">&nbsp;</i>Wyloguj się</a>

</li>


I wygląda to tak     


I problem taki, ze nie ma podświetlenia jak najedzie się myszką: strzałka po prawej i jest duży odstęp strzałka po lewej.

EDIT:
 problem z estrzałki po lewej już zlikwidowałem została tylko strzałka po prawej.
problem rozwiazany?
(24.02.2019, 20:24)Taki Tam Slu napisał(a): problem rozwiazany?

nie całkiem został problem z podświetleniem ::D
Dodaj klase header__nav__link dla tagu a w szablonie unreadPosts_linkCounter.

Warto rowniez usunac ten caly if co masz w header_welcomeblock_member. Nie ma on zamkniecia, a i tak raczej nie masz pluginu na php zainstalowanego.

(24.02.2019, 18:41)Taki Tam Slu napisał(a):
(24.02.2019, 18:33)Divir napisał(a): Z tego co pamietam, to musisz dodac ten komentarz: <!-- UNREADPOSTS_LINK --> i plugin doda za nim swoj kod.

To jest podpowiedź dla programisty, a nie skrypt....
Plugin szuka tego tekstu i wykonuje po nim swoj kod, uzywa go jako odniesienie.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(24.02.2019, 20:46)Divir napisał(a): Dodaj klase header__nav__link dla tagu a w szablonie unreadPosts_linkCounter.

Warto rowniez usunac ten caly if co masz w header_welcomeblock_member. Nie ma on zamkniecia, a i tak raczej nie masz pluginu na php zainstalowanego.

(24.02.2019, 18:41)Taki Tam Slu napisał(a):
(24.02.2019, 18:33)Divir napisał(a): Z tego co pamietam, to musisz dodac ten komentarz: <!-- UNREADPOSTS_LINK --> i plugin doda za nim swoj kod.

To jest podpowiedź dla programisty, a nie skrypt....
Plugin szuka tego tekstu i wykonuje po nim swoj kod, uzywa go jako odniesienie.


chodzi ci o ten ?

Cytat:<if $mybb->user['pms_unread'] then>
<li><a href="{$mybb->settings['bburl']}/private.php"><class=" class="header__nav__link"><i class="fas fa fa-comment">&nbsp;</i><span class="main-nav__link"></i> <span class="count">{$mybb->user['pms_unread']}</span></a></li>
edit:
A i nie wyświetla mi ilości nieprzeczytanych postów, gdy jestem w dziale regulamin i innych. Działa tylko na stronie głównej ilość postów . http://pesmania.pl/dzial-ogloszenia-i-nowosci
Ten, sam ten if. Od <if do then>.

(24.02.2019, 21:54)abc250693 napisał(a): A i nie wyświetla mi ilości nieprzeczytanych postów, gdy jestem w dziale regulamin i innych. Działa tylko na stronie głównej ilość postów . http://pesmania.pl/dzial-ogloszenia-i-nowosci
Zajrzyj do konfiguracji pluginu, trzeba tam przestawic opcje.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
(25.02.2019, 02:00)Divir napisał(a): Ten, sam ten if. Od <if do then>.

(24.02.2019, 21:54)abc250693 napisał(a): A i nie wyświetla mi ilości nieprzeczytanych postów, gdy jestem w dziale regulamin i innych. Działa tylko na stronie głównej ilość postów . http://pesmania.pl/dzial-ogloszenia-i-nowosci
Zajrzyj do konfiguracji pluginu, trzeba tam przestawic opcje.


Faktycznie, bardzo dziękuje :D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości